Jump to content
ogich

Хонда Сивик

Recommended Posts

здравейте колеги, карам хонда сивик 1.4 IS 90 коня, година на производство 97ма с тия по големите фарове отпред. Може ли някой да ми даде някаква информация а ако кара същия модел ще е още по добре, за следното: Каква марка добро масло да си купя, и 10w40 достатъчно ли е за през зимата. също така кви пари е в София и от къде да го купя. На капачката на масената тубичка под капака пише doc3 i doc4 ако има значение. Другото някакъв сервиз в София където майсторите са си майстори и няма да ми прецакат колата ? и също така някакви ориентировачни цени за ангр.ремък, ролка бензинов филтър, маслен филтър да ме ориентирате. Говорих с MS_auto и сега чакам отговор от тях , но все пак малко повече информация няма да ми навреди. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ползвай търсачката има 1099787843 теми относно това.

 

и това дето си го гледал е DOT, a не DOC. това ти е казанчето на спирачната течност. а не "маслена тубичка" .

 

 

п.п. разлика м/у по старите модели сивик няма - като цени и обслужване.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ползвай търсачката има 1099787843 теми относно това.

 

и това дето си го гледал е DOT, a не DOC. това ти е казанчето на спирачната течност. а не "маслена тубичка" .

много съм скаран с колите хаха :) ок ще потърся пак , аз търсих за сивик 97ма но не намерих пак ще видя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dot 3 или 4 е за спирачната течност :) аз съм с Кастрол магнетик 10W40 и съм много доволен.За цени е трудно да се говори но частите са евтини макар че навън са още по :). Ангренажен/ континентал/ оптяжна и три пистови ремъка/ гейтс /-130 лева , маслен филтър /вик /-7 лева, въздушен / микайо/ 10 лева, горивен / микайо/-15 лева. Маслото е около 82 лева за 4 литра аз за същата цена вземам от Германия 5 литра . Ако си от София обърни се към Омбре , Хондата е като хубавата жена , не е хубаво всеки да я пипа ще я превърне в ...........ако добре ме разбираш ;) Ако имаш някави други въпроси моля на личен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...