Jump to content
Лазар Ангелов

Смяна на странично ел. огледало на хибда сивик 96

Recommended Posts

Налага ми се да смяне страничното огледало от шофьорската страна, на хонда сивик 1996 ел. огледало, някой запознат ли е как тояно става? И как е по-лесно да сменя цялто огледало с нещата които служат за закрепване към врата. Или само въртящата се част. Интересува ме също и свърването саом с букса ли става - включваш ч и готово или има и нещо специфично което трябва да се вземе под внимание?! Благодаря предварително за информацията?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай като махаш декоративната пластмаса на огледалото от вътрешната страна на вратата, щото щипките отвътре много лесно се чупят! Наскоро си свалях мойте огледала да ги боядисам и вече съм без тия пластмаси :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не го мързи да си свали първо корите на вратите пластмасите отвътре на 100% остават здрави!!!Малко по леко и спокойно се свалят и без да са свалени корите, но си има ввероятност да се счупят зъбчета. В крайна сметка на днешно време лепила за каквото се сетите има в търговската мрежа!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти е на огледалото да не е изпуснала стоманената стопорка, ако да ще ти кажа как да го направиш без да даваш пари и става вечно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалото е ударено и самото огледало се откачи от машинките които го движат и пластмасата се потрощи леко, иначе самото огледало си е здраво но връзката с машинките я няма и съответно се клати на където си поиска. Времено съм го закпрепил с помощни средства. Нмерил съм си огледало но незнам само тая част ли ми трябва която се върти или и нещата които са на вратата - което е като стойка за въртящата част?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е здрава външната пластмаса кожуха според мен трябва да смениш огледалото заедно с една бяла кутийка в която е кръстачката с моторчето.Огледалото е хванато за него по някакъв начин но не може да се отдели поне аз неможах,заедно и с кабела.Кутийката с моторчето влиза от едната страна в две крачета а от другата се застопорява с едно болтче.То е отдолу на огледалото има една дупчица и от там се развива.Пък защо не сложиш и цялото огледало ще е по-лесно.Сваляш кората сваляш старото то е с три болта вадиш кабела и си готов!Дано с нещо съм ти помогнал ако нещо те затруднява пиши ще ти кажа!Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...