Jump to content
Guest slus4o

Тунинг по Български

Recommended Posts

Guest slus4o

Колеги, (незнам дали тук му е мястото) та и аз като карач на Хондичка малко по-малко почвам да я разглезвам с някоя дрънкулка сега изскам да и сложа воланче а по нататак и педали и лостче и за ръчната и.... т.н. та нека ви попитам дали със скромния си бюджет от 100 -тачка мога да си взема воланче + оная джаджа за закачването на волана, ако някой си е взимал на такава цена сносно воланче което не е предало богу дух или да е сваршило курса разлепено или изтъркано да подскаже каде да гледам аз лично ходих в два магазина и като цена почват на 70-тина, вие като цяло от БГ ли пазарувате или от интернет с кредитни карти, ако имате препоръки и за други части споделяйте! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Първо: успял си няколко думи да НЕ ги напишеш в умалителен вид (базикам се бе)

 

на темата: моя волан е от АutoMania за 80лв... и съм доволен...

преходника си го имах от преди това та за него цена не съм сигурен, но мисля че 30лв ще те устроят.

 

та като цяло се получи 110лв...

 

това е волан4ето

успех...

:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

аз ти препоръчвам да събереш малко повече пари и да си вземеш нещо марково

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

аз ти препоръчвам да събереш малко повече пари и да си вземеш нещо марково

<{POST_SNAPBACK}>

 

ДА - това е истината.

Иначе преди няколко дена на Илиянци гледах същият волан като на "surr3a1" за 35лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Много са прави колегите дай ги един път парите но да е като хората а не през 1 година волани да купуваш :blink: Има варианти много аз бих те насочил към МОМО най вече и ОМП не са лоши :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Ами да ви кажа това за марковия волан е хубаво, но на практика смисъл абсолютно никакъв не намирам освен това което чух преди време че МОМО-то се чупели някакси при катастрофа(което е пак тъпо ти се удари пък искай волана да те спаси)...Мога с пълна гаранция да кажа че тоя моя волан няма да се счупи и няма да го смениш след 1 година... сега не че е сравним с МОМО но с цена/стока няма място за сравнение...абе... секи си знае :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

и на москвича волана се чупи при катастрофа, и то не защото руснаците не могат да направят железен волан, а за да не ти се счупи канчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Първо: успял си няколко думи да НЕ ги напишеш в умалителен вид (базикам се бе)на темата: моя волан е от АutoMania за 80лв... и съм доволен... преходника си го имах от преди това та за него цена не съм сигурен, но мисля че 30лв ще те устроят.та като цяло се получи 110лв...

Браточка ти добре си си натокал хубавицата или не си я правил ти ако си сподели с кво избродира :D така таблото а километражите принтва ли ги, лесно ли става, лампите в червено ли ги направи а стрелките и тях ли ги боядисва?Педалите,ръчната и кожуха пак ли са от АutoMania. Между другото преди два месеца ходих там и ръснах една стотачка и навръщане минах през кварталния тунинг магазин и там иамше същото барче като моето за 32 а там го взех за 45 та са малко тесли там но съм доволен от покупките ми! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

:D1. Педалите са СПАРКО истински :D2. Кожухчето за лоста е от АутоМания ама както се вижда вече не ходи на синъото и ще зимам едно друго3. Лоста вече не е този ами ОМР истински пак и е мн як, но нямам снимки още на него.4. Таблото е фолио карбоново, което дълго време продавах и от което все още може да се намери при желание...5. Километражите са принтирани на хартия по най-гламавия на4ин и не ми харесва как са защото не светят... за щастие си поръчах С7 километражи които са ей това нещо:KMи в момента са у нас и чакат да ги сложа...- лампите са сини(с новите км не ми трябват разбира се) - и по-точно сини диоди ги направих и светят добре ако ги няма принтираните км отгоре...та един съвет от мен ако реши някой да ги принтира нема да стане хубаво... трябва по някакъв начин да изреже самите цифри което нинам как става (принтер специален май трябва)6. стрелките ги боядисах с маркер ;) хаха.... но разбира се не светят... сега тук от Израел си купих светлоотразително фолио... и ще се опитам да лепна с него стрелките да видим какво ще излезе... ако стане нещо грамотно ще дам на който иска защото е достатъчно и не ми трябва за нищо друго...Леле дългичко стана... ако има още въпроси съм насреща колкото мога със здраве... ;)

Редактирано от surr3a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

От къде си взе километражите и колко струват ако не е тайна,и има ли за 6-та генерация? :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

По принцип бих отговорил на лични, но усещам, че въпроса ще бъде повдигнат още много пъти...За съжаление са много много скъпи :D, затова и не съм правил опити за продажба...ще ти излезнат към 180лв които едва ли някой ще се навие да даде...(иначе има за 6-та)после ще пусна снимки как стоят реално, но това ще е другата седмица :Dа това е без осветление (говоря САМО за циферблатите а не за рамката, която си е отделно и е към 100лв само тя ;) ):No Light

Редактирано от surr3a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Колега а как си сложи автара във волана или направи обратното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

по въпроса за табла светещи и качествени може да ви намеря но не са ефтини в момента има за 6 генерация и е супер .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

по въпроса за табла светещи и качествени може да ви намеря но не са ефтини

в момента има за 6 генерация и е супер .

<{POST_SNAPBACK}>

Ако не те затруднява можеш ли да пратиш някоя снимка...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg

Абе я кажете каде и какъв модел броний могат да бъдат намерению и на какви цени....Същото важи и за фарове....(че стамна един карамонйол с моята количка и така или иначе ще я правя та поне сега застрахователя да поеме боята и част от фаровете :angry: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Някаде из сайта се разтърси но май вървяха около 200-300 но каквато си харесаш от каталог даже можеш и сам да си дадеш дизайн, яко а! :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Публикувано изображение

гледам сега на сайта на просиид мнго изгодни оферти

тоя волан за 126.3 лв.

tuk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Ако може малко да отклоня темата с малко оптичен тунинг.

Ами някой виждал ли е те това нещо някъде!? :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

много добър CRX :lol::lol: a другото което ме радва че е Български.ако се не лъжа беше Разград или Кърджали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

С Разградска регистрация,из варненския район се подвизаваше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

С Разградска регистрация,из варненския район се подвизаваше.

<{POST_SNAPBACK}>

И аз мога да потвърдя, че е с разградска регистрация и често съм я виждал във Варна. Виждал съм я и преди да изглежда по тоя начин :D Бръмчеше из Разград май като бяха тунинговали двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Собственика е от Разград и се познаваме. В момента Бебчето е отново в бокса за следващия феъслифт(оня е страшен маняк) Ще има много подобрения, значи наглеждам го от време на врема - колоата ще е поразителна. След като е готова се опитам да побликувам Новите снимки с негово разрешение естественно! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

С Разградска регистрация,из варненския район се подвизаваше.

<{POST_SNAPBACK}>

И аз мога да потвърдя, че е с разградска регистрация и често съм я виждал във Варна. Виждал съм я и преди да изглежда по тоя начин :D Бръмчеше из Разград май като бяха тунинговали двигателя.

<{POST_SNAPBACK}>

:D Двигателя не е тунингован, а понеже ти(или вие) сте от В.Търново или както по-рано от Варна би трябвало да сте обръщали внимание че, е Разградска ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

:D Двигателя не е тунингован, а понеже ти(или вие) сте от В.Търново или както по-рано от Варна би трябвало да сте обръщали внимание че, е Разградска ! :D

<{POST_SNAPBACK}>

 

Е добре де може да не е тунингован двигателя но летеше из Разград в центъра :D и имаше доста мощ. Беше до колкото си спомням черна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

:D Двигателя не е тунингован, а понеже ти(или вие) сте от В.Търново или както по-рано от Варна би трябвало да сте обръщали внимание че, е Разградска ! :D

<{POST_SNAPBACK}>

 

Е добре де може да не е тунингован двигателя но летеше из Разград в центъра :D и имаше доста мощ. Беше до колкото си спомням черна.

<{POST_SNAPBACK}>

 

Да черна беше а мотора е B16A1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Черна бе6е преди доста време,а мотора........... ако не гре6а Б16А1.Тва лято я разтриваха из Варна с натъртена муцуна :DNCN е мн бърз поста ми е :D

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Сори за :censored: Въпросния CRX бях готов да го платя преди време...и не само аз,и колегата THUNDER му имаше мераци.Мога да кажа,че външния му вид и интериора бяха под всякаква критика,но мотора беше на никакви километри.Собственикът и даже не я заключваше :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

Първо: успял си няколко думи да НЕ ги напишеш в умалителен вид (базикам се бе)

 

на темата: моя волан е от АutoMania за 80лв... и съм доволен...

преходника си го имах от преди това та за него цена не съм сигурен, но мисля че 30лв ще те устроят.

 

та като цяло се получи 110лв...

 

това е волан4ето

успех...

:

 

Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

би тая твоита е много добра я кажи от къде ги купуваш тия неща

я кажи как си направи таблото такова

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

таблото мисля че е правено от карбоново фолио.....просто е облепено...и аз ще пробвам скоро....иначе собственика да си каже !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

таблото мисля че е правено от карбоново фолио.....просто е облепено...и аз ще пробвам скоро....иначе собственика да си каже !!!

<{POST_SNAPBACK}>

абе брат ми ти си бил много светнат :hondarulez:

 

някои път като идвам на Пз трябва да пием по едно кафе да направим лаф !!!

то нищо и на километража и тои е як

знаеш ли от къде да си зема токова червено фолио

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

таблото мисля че е правено от карбоново фолио.....просто е облепено...и аз ще пробвам скоро....иначе собственика да си каже :)

<{POST_SNAPBACK}>

абе брат ми ти си бил много светнат :D

 

някои път като идвам на Пз трябва да пием по едно кафе да направим лаф :)

то нищо и на километража и тои е як

знаеш ли от къде да си зема токова червено фолио

<{POST_SNAPBACK}>

споко човека с фолиото като е на линия и аз ше си взимам червено също ще нагласим нещо и за тебе надявам се ....и по вярваи ми не съм много светнат...но малко по малко се просветлявам :D

п.п.току що писах в другата тема за кафето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Сори за  :) Въпросния CRX бях готов да го платя преди време...и не само аз,и колегата THUNDER му имаше мераци...

<{POST_SNAPBACK}>

Ехх Дидо - АКО имахме повече смелост с теб тогава (зимата на 2002-2003)...

 

Ако аз я бях купил НЕ зная дали още нямаше да я карам, нооо :):D здраве и късмет !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Хора, някой пазарувал ли е от магазина на "Цариградско шосе" разклона за Дружба срещу "Practiker" и дали е доволен от наапзаруваното, днес надзърнах много стабилно е зареден, но беше затворен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...