Jump to content
Guest BOGIE

КОЙ ми е САСЕДА

Recommended Posts

Guest BOGIE

Имам сасед в Пловдив който е член на Клуба, докато си бях разглобил цялата предница, го видях да минава два пати в Петак и Събота, кара 6то поколение (по моя преценка) черна или тъмно синя с една от белите лепенки на клуба, това е в карето между Васил Левки, Дунав, България и Цар Борис - до Панаира.Другя Пат Да Се Обадиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda
:) Това е "Майната" :) - ако Хондата е била ТЪМНО СИНЯ значи е той. Ако е същия модел, но ЧЕРНА на цвят - значи може и "CHIKO" да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Bogie аз не съм ти баш съсед , ама и аз съм към Пловдив :) Ти последно в София или в Пловдив живееш ?

Редактирано от Naughty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Абе мелез съм братле и когато мога ходя в Пловдив, роден сам в Кичука, но сам живял в Сф по-голямата част от животами, като бях малък всяко лято бях там даже и учих 3 години в Яворов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:) хе-хе и аз и Чико живеем там и офисите са ни в този район почти,моята е тъмно синя с новият стикер отзад и стария на стъклото отстрани,а на Чико е черна,само с квадратната лепенка ;) освен това моята е с люк :dry: ето ти моя тел-0887334908,ще те запозная и с Чико ;) но може и мен да си видял,понеже аз живея в това каре,а Чико е на 200м в посока "Ленинград" Ако се вгледаш в аватара,ще видиш и неговата хонда зад моята,а в неговата кооперация има една мацка със същата хонда, малко по-светло синя,но тя не е в нашия клуб-не можем нещо да я зарибиме ;) Редактирано от Майна 6-та генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Bogie ми аз живея в кичука бе мой :) три блока след яни сандански ;) ама ся ме няма ;) Из София съм :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Майна ти си бил, Да знаеш. Беше като аватара с новитв лепенки отзад, от ляво ако не се лъжа като гледаш колата отзад.Ако дойда за Празниците ще се чуем с сигорност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...