Jump to content
ogich

запитване

Recommended Posts

здравейте, купих си хонда сивик 1.4 ис 98 година 90 коня, интересува ме колко струват консумативите за този модел, които трябва да сменя те първа като ремък филтри ролка .. аз много много не разбирам от коли начинаещ съм.. и ако може да ми кажете мнението си за модела добър избор ли съм направил като за 1ва кола :) и от каде да си набавям авточасти за колата на добри цени, и последно някакво упътване за модела има ли някаде из нета да си прочета че нямам книжка с колата... и незнам половината бутони за кво служат и там некви климатици копчета ...Благодаря ви предварително

Редактирано от ogich

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да уточня от София съм за магазин в София питам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,Добре дошъл във форума и честито за Хондичката :) Съветвам те да потърсиш информация с търсачката във форума, доста е полезна ! Ако не намериш информация,отговорите ти няма да закъснеят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колега :o Аз от Април сам с такава хондичка и да ти кажа мн сам доволен.Значи ремъка с ролката ми са 80 лв + маисторлък да реччем 50 лв,масло събира 3,200 и там средно едни 45-50 лв зависи от маслото естествено (аз карам с Кастрол и сам доворен) Маслен филтър 10тина лв ,бензинов 20тина,въздушния е 8 лв :) Аз сам от Варна и тук цените са такива да ти кажа мн и се кефя на колата за 1,4 Страшно си вържи 190 на магистрала и сега и прая малко тунинг по мотора,така че след време ако имаш интерес може да питаш :).Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси Екзотик жив и здрав :o утре ще я регистрирам в кат чака ме дълаг и изпълнен с предизвикателства ден аххаха :) там сам сметнал че ще олекна с едно 700 лв минимум за екотакси аларми и документи и каскота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...