Jump to content
NOS

как се маха тапицерията на седалките

Recommended Posts

като се облегна на шифьорската седелка и пружинните на облегалката проскръцват много гадноискам да махна тапицерията и да видя какво мога да направя за да премахна това отвратително скърцанекажете как се сваля тапицерията на облегалката ако някой е свалял деинтересуваме и как се свалят лайсните на вратите,че тая на шофьорската врата трепти и шуми много гадно като съм усилил музаката,мисля да я сваля и зялепя с некво яко лепило за вечни времена :P

Редактирано от NOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В долната част на облегалката, като я спуснеш максимално напред, ще видиш няколко метални пръстена които са свити и хващат краищата на тапицерията. С 2 чифта клещи (крокодили по възможност) разтваряш пръстените колкото да ги освободиш от тапицерията. Мисля имаше и някаква вързанка, но ти ще видиш сам. Тапицерията се обелва нагоре като банан, но трябва да имаш предвид че тапицерията на няколко ключови места в предната част е хваната с пружинки за облегалката, та внимаваи като дърпаш да не ги разтегнеш. Разкачат се лесно, мисля че бяха 6 на брой.А за лайсната, най лесно се сваля като свалиш кората на вратата, и от дупките стискаш щипките които държат лайсната. Но ако лайсната си е на място, най добре импрегнирай малко силикон м/у лаисната и вратата.

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кората на вратата се сваля като развиеш едно болче зад дръжлата на врата отвътре вадищ пластмасата след това отпред под черното триъгълниче има една черна щипка с болт и после с една права отверка бъркаш под кората и напъваш.. кората се вади под наклон дигащ я нагоре и дърпаш назад :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...