Jump to content
тодор

малко инфо

Recommended Posts

http://img17.imageshack.us/gal.php?g=dsc00011eo.jpg какви са тез вакуми, в ръководството са нещо като ''втек'', но не можах да разбера кое точно какво е и какво се прави.Качвах колата на диагностика дава само инфо за двигателя и др нищо, като за него пише че е втек и дава да се пипа по втек-а и др неща.Това ме учуди мн. моя двигател витек?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм със същия мотор ф22б5,но знам със сигурност че не е в-тек.Има в-тек едновалов,но той беше ф22з-не знам точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така знам, но вярвам на компютъра :dry:;) но принципа на деисвие не е като на др втек, не е върху клапаните а подава допълнитено въздух, ма не разбрах от къде го взима ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм с ф22б5,и моя излиза в-тек. Но е някаква грешка според мен.Ако намериш повече инфо сподели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва да се повозите на в-тековия акорд да видите каква е разликата.Въпреки всичко съм сигурен,че нашите не са в-тек.Който има повече инфо нека сподели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://img17.imagesh...=dsc00011eo.jpg какви са тез вакуми, в ръководството са нещо като ''втек'', но не можах да разбера кое точно какво е и какво се прави.Качвах колата на диагностика дава само инфо за двигателя и др нищо, като за него пише че е втек и дава да се пипа по втек-а и др неща.Това ме учуди мн. моя двигател витек?

Здрасти,Ф22Б5 нее в-тек,а вакуумите трябва да си ги има като на всяка друга кола,Компютъра може да се хакне с кодове за да стане в-тек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам две коли за "хакване на компютъра с кодове, за да станат В-тек". :lol: П.П. Запътихме се към бисерите, май... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...