Jump to content
Guest joro_bul

писна ми

Recommended Posts

Днес на какво станах свидетел в един подземен паркинг - направо нямам думи да го опиша! Една овца с VW (дали е съвпадение или случайно кара такава кола незнам) мина наопаки на всички знаци на пракинга - де що имаше знак, че е забранено завиването - натам отиваше. след като направи няма такова задръстване, реши всъщност, че може да се паркира насред "уличката" срещу входа на въпросния паркин - специален поздрав за тази жена - незнам ако се беше опитала да всее толкова смут във всички останали участници в движенитео, дали щеше да има такъв успех :huh: според мен беше истински талант!p.s. забелязвам, впрочем, че покрай предпразничната треска за пазаруване, хората паркират по невероятни начини на още по-невероятни места :huh: наистина не ги разбирам - понякога си мисля че проблема е в София, но дали не е и в другите големи градове така....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам книжка от 4 години и половина и до сега не съм имала удар с друга кола по моя вина. (искам да защитя жените малко, защото много гняв има насъбран срещу нас). Единствения по - сериозен удар, който съм имала с друга кола всъщност беше по вина на мъж, но караше баничарка, така че малоумието му е простено. Тогава имах сивик 89 - та година, 2 врати, 1.4, карах го от 1 - 2 месеца и му бях бесна на онзи !!! Но, минало!Най - скорошния лек удар стана преди 3 - 4 седмици. С приятеля ми ходихме да огледаме едно Пунто за наш приятел. Аз паркирах рекса зад въпросната кола. Направихме кръгче (няма да коментирам колко беше спънато Пунтото), спряхме и му дадохме на собственика да си я паркира на мястото. Във времето, в което започна паркирането, аз седнах в рекса да паля и да тръгвам, като му мигах и светках на онзи да ме изчака да излеза, за да не правя излишни маневри (напомням: бях зад него). Но незнайно как, той нито видял, нито чул воплите ми ... Остави това, но паркирането на заден ход свърши в бронята на мойто безценно возило !!! Слезнах, бях се хванала за главата и просто нямах думи ... какво да кажеш на такава глупост! Нито пари исках, нито нищо. Само исках да се махна по - далече от горкия фиат и глупавия му собственик, който беше взел душата на колата си, та какво ли да пази мойта ... :)

аз за такива като теб и шоферски курсове преподавам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам книжка от 4 години и половина и до сега не съм имала удар с друга кола по моя вина. (искам да защитя жените малко, защото много гняв има насъбран срещу нас). Единствения по - сериозен удар, който съм имала с друга кола всъщност беше по вина на мъж, но караше баничарка, така че малоумието му е простено. Тогава имах сивик 89 - та година, 2 врати, 1.4, карах го от 1 - 2 месеца и му бях бесна на онзи !!! Но, минало!Най - скорошния лек удар стана преди 3 - 4 седмици. С приятеля ми ходихме да огледаме едно Пунто за наш приятел. Аз паркирах рекса зад въпросната кола. Направихме кръгче (няма да коментирам колко беше спънато Пунтото), спряхме и му дадохме на собственика да си я паркира на мястото. Във времето, в което започна паркирането, аз седнах в рекса да паля и да тръгвам, като му мигах и светках на онзи да ме изчака да излеза, за да не правя излишни маневри (напомням: бях зад него). Но незнайно как, той нито видял, нито чул воплите ми ... Остави това, но паркирането на заден ход свърши в бронята на мойто безценно возило !!! Слезнах, бях се хванала за главата и просто нямах думи ... какво да кажеш на такава глупост! Нито пари исках, нито нищо. Само исках да се махна по - далече от горкия фиат и глупавия му собственик, който беше взел душата на колата си, та какво ли да пази мойта ... :)

аз за такива като теб и шоферски курсове преподавам :D
Аз може да имам повече категорий от теб ... не знам кой кого ще учи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...