Jump to content
hondarev_accordov

миризма от парното

Recommended Posts

Днеска ми се наложи да пусна парното и ме удари гадна миризма.Чел съм че се копувало някакъв спреи и се пръскало зад шофьорската седалка в каналите да изчистело малко.Някои колега които се е збласкал с такова нещо може ли да ми помогне с по-подробно инфо че зима иде а с тази миризма не се трае.Също така и какъв спреи да си купя, за да има наистина ефект от процедурата.Благодаря ви на всички предварително!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отваряш и си изчистваш цялата вентилационна система. В нея се е насъбрала гниеща мизерия и от там идва вонята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чувал съм, че климатичарите го чистели с ултразвук или нещо подобно ама не съм питал все още....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отваряш и си изчистваш цялата вентилационна система. В нея се е насъбрала гниеща мизерия и от там идва вонята.

Как става това? :)Акорд 97 Редактирано от hondarev_accordov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

manniakk-а ме сети нещо : ако имаш климатик просто може да се нуждаеш от смяна на филтъра му ! (поне съм чувал че ако е много стар почва да смърди)

 

а за почистването : става трудно с доста време и играчка.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази модификация няма филтър,знам че става само със спреи почистването,но нещо не мога да намеря темата за да си припомня как точно ставаше.Английска му работа :) (без филтър ха ха ха ха)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле лоша работа. На партнера ми вони така но проблема при него е в радиатора на парното за смяна е таи. Дано да не и притеб този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене беше така малко миризлив и като посегнах да го сменям и филтара беше на 4 години :huh: пробваи от там 1-во ако не се оправи тогава се заиграваи повече Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш клима и караш основно градско - от това е!Смених поленовия филтър - януари т.г. - в Бултрако - солено...Понеже карам целогодишно в трафика ,може би, наскоро я усетих отново гадната миризма - на спарено, боклук и ... с една дума - Софийската миризма....Смених си отново филтъра на купето - този път от Симеон с-у 35 лв и се справих сама.И после спрей за въздуховодите...Сега колицата мирише на пролет !В емот-иконките няма "рози".... :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тези теми, може да ти помогнат да си намериш спрей:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=11723http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24778Този за който аз говоря е в сив флакон, има нарисуван радиатор, към капачката има прикрепено найлоново пликче с дългото маркуче за пръскане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш клима и караш основно градско - от това е!Смених поленовия филтър - януари т.г. - в Бултрако - солено...Понеже карам целогодишно в трафика ,може би, наскоро я усетих отново гадната миризма - на спарено, боклук и ... с една дума - Софийската миризма....Смених си отново филтъра на купето - този път от Симеон с-у 35 лв и се справих сама.И после спрей за въздуховодите...Сега колицата мирише на пролет !В емот-иконките няма "рози".... :shifty:

Koлежке, кажи кой е този спрей.А за миризмата може да идва и от радиаторчето.Има спрей за радиаторчето , който се впръсква с тръбичка(в комплекта) през дренажната тръба и после влючваш климатика на "мах" и гледаш каква мизерия(вкл.бактерий , гъбички и вс.боклуци) излиза през дренажа.Най-добре е да се използва този спрей в топло време и климатика да духа на "мах" на студено.И ако има възм. не през др.тръба , а да се впръсква директно в/у радиаторчето.Има го в ТМ Ауто (Toyota).Te така правят профилактика и миризмата изчезва. Редактирано от CHIPSI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...