Jump to content
cec

Honda Civic 2000 1.4

Recommended Posts

Здравейте,имам един въпрос сега си избирам хондичка и си харесах 1 ,доста запазена изглейда, кожен салон ,в една грубленска aвто къща .Е въпросът е следния ,може ли в последствие да се смени двигателя който предполам е D14A4 с b16/b18 .И покрай него какво друго ще се нало да се сменя също - електоника ,нещо по ходовата част ?Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000 година 6 генерация ? ще може да ... по удачно (според мен) е с б18 щото е obd2 както и d14-kata :) а б16 е obd1за окачване ако мислиш да спираш 170-те коня с барабанчетата отзад :D... ще ти се наложи смяна де :D

Редактирано от hondaracing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок а присаждането на новия двигател става без проблеми ?Т.е. махаш стария и слагаш новия ,без рязане по коша или друг вид еквилибристики ?Питам ,защото намерих доста теми из форума за суап но всичките бяха от 1.6 не витек двигатели .

Редактирано от cec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич, вземи си колата, покарай я и като решиш да сменяш двигател има досатъчно хора във форума които ще ти продадат това което искаш и ще ти го монтират със все кутия, инсталация, комп и квото друго трябва. ти само ще се качиш и ще си тръгнеш. така, че това не го мисли. всичко става, мерак и кинти да имаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като те слушам нещата по скоро опират до кинти .Прости исках исках да разбера дали слуапа протича както при хондите с 1.6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавай,дане стане както аз се качих и тръгнах към сервизите.То небяха съединители,сегменти и резни такива боклуци.Ако вземаш двигател гледай да нее свален а да е на колата,иначе незнаеш какво ти продават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...