Jump to content
sakyt4o

КОЛЕГИ странен проблем сутрин като запаля колата

Recommended Posts

колеги странен проблем.сутрин като запаля колата и ми светва лампичката на таблото оранжевата за компютъра .като покарам и спира на свети..също така и давам газ на колата и тя неиска да върви и след малко като загрее се оправя..може ли да са свещи ли кабели на свещите..благодаря виили съм натрупал грешки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато свети лампата, мотора работи в авариен режим и няма как да върви. :drunk: Не са кабели, нито свещи !Виж за грешки !

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не е като лампичката на аватара ми, ако е тази, по добре отиди на диагностика :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой все пак да помогне на човека ??? 1. щом свети чека не значи че е на авариен режим. 2. като иде на "диагностика" няма да му кажат нищо, поне в по-голямата част от случаите става така ! Ако не вдяваш особено от коли върви при някой който разбира. Ама по-добре някой колега да ти препоръча къде най близко има такива хора. Има много хора дето се барат за "майстори" на хонда ама са пълни лумпели ..... п.п. напиши точния модел на колата, не сме врачки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лампичката е същата като авантара ти колега..кажете в пловдив каде да отида и дали мога да карам така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разкачи акумулатора за около 15 мин.и ако пак светне значи си за майстор.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко сонди за кислород.една на входния и една на изходният колектори. когато една от тях излезе от строя го прави същият номер.може от това да е,другото лош контакт по кабелите в двигателното. да ти играе номер с някой от датчиците и като загрее да се допира по добре, и от там и ЕЦУто почва да работи нормално.А дори и да стигнеш до сервиза колата ще е загряла и няма да има кой знае каква файда освен да я провериш като изстине.успех!R.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, първо искам да знам има ли газ тая кола?Второ - махнал ли си катализатора?Трето - от един път ли ти се появи проблема или се случвало и в миналото но по рядко?Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...