Jump to content
Guest genchotur

prelude 4 brake lamp

Recommended Posts

Guest genchotur

хора помогнете като запалиа двигателя на колата и натисна спирачката почва да свети една червена лампа на таблото с индикация бреик ламп обезвъздуших системата но пак смених накладките пак ако ниакои с прелюд 4 ген е на ясно с проблема нека сподели мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Брейк Ламп предполагам че знаеш на английски означава "счупена лампа". поне при мен Акорд същото поколение на таблото има нарисувна кола където ти показва дали има отворена врата или багажник, та ако там е индикатора провери да не би да ти е изгоряла крушката на някой стоп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

Брейк Ламп предполагам че знаеш на английски означава "счупена лампа". поне при мен Акорд същото поколение на таблото има нарисувна кола където ти показва дали има отворена врата или багажник, та ако там е индикатора провери да не би да ти е изгоряла крушката на някой стоп

<{POST_SNAPBACK}>

Колега влез в час

Вярно че в превод от англииски Brake означава счупен , но означава и спирачка а тук говорим за коли а не за англииска лексика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

break е чупя, brake е спирачка. пишат се подобно :lol:

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki
:lol:Съгласен съм донякъде греша BRAKEI n папратII n храсталакIII 1 n спирачка2 v спирамIV 1 n бухалка (за лен); брана2 v чукам; разбивам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda5500

хора помогнете като запалиа двигателя на колата и натисна спирачката почва да свети една червена лампа на таблото с индикация бреик ламп обезвъздуших системата но пак смених накладките пак ако ниакои с прелюд 4 ген е на ясно с проблема нека сподели мерси

<{POST_SNAPBACK}>

Имаш изгоряла крушка отзад по стоповете !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Брат ми има такъв прелюд 4(нали 91-95г. там някде, не претендирам за точност в годините) , при него е обратно . като запали - светва лампата за СПИРАЧКАТА ( напишете си го на английски :lol: ) ние форум за Хонди ли сме или за брейкаджии :huh: , не се засягаите майтапя се :(, та като светне лампата трябва да се натисне педала за спирачката за да изгасне и това е за да се тестват спирачките , но при тебе защо е на обратно първо натискаш пък после светва незнам ... може и някакъв електронен пробелм да е ... ама може и да се окаже нещо дребно, както си мисля аз, ...ахх тези малки черни кутийки мноо ме е страх от тях :( дано да не е нещо серизно, аре със здраве :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

егати ташака се оказа на шофиорската врата сензора за отворена затворена нещо се беше зацапал и от там ми индикираше на практика че нее затворена вратата мерси за помоща :(:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...