Jump to content
voodooavenger

относно антикрило

Recommended Posts

искам да попитам имам сивик 5 генерация хеч и ми подариха едно антикрило от ево самоче проблема е че за да седи максимално добре трябва да го хвана някакси за пластмасата на багажника тази която е малкото стопче та въпроса ми е някои дали е запознат с това дали ще издържи там ако го хвана ..... мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво общо има уласката с митсубиши би ли ми обяснил крилото седи много добре мога да ти кажа даже а и не съм искал мнение дали ти харесва а просто дали ще издържи напана сори ако ви се струва тъпо но е криза няма стинки а пук и много добре и седи крилото моля за помощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дадеш снимки на мястото където искаш да го инсталираш(понеже не всеки кара 5-та ген) и снимка на спойлера,може да помогнем със нещо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

върху пласмасата надали да издържи. най-много да хвръкне по на някой предното стъкло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен дай снимки да видим как е за да можем да ти дадем точен съвет как да го направиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз маи го измислих как ще стане ще махна старото пластмасовото и просто хващам новото утре ще гледам да направя някояснимчица ако се върна по рано от работа мерси все пак де ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимай я да видим как седи :lol:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...