Jump to content
Guest roadracer

....Плагиат

Recommended Posts

Guest roadracer

Е тва е баси нахалството.....ше ме извините за тона обаче имаме колега ,който си позволява да поства чужди снимки/ в случая мои снимки/..най вероятно свалени от ТУКПоне да беше написал някъде кой е автора....Принципно не бих се издразнил толкова,но в случая тва става точно в нашия форум....малко етика пич.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martyhonda

Е БАСИ КОИ МИ Е ОТКРАДНАЛ КОЛАТА????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Хехе пич нещо май си станал с гъза нагоре. Никъде не видях да пише че не може да се даунлоадват скъпите ти снимки. Сложил съм ги за да с ги имам и за да ги видят повече хора ако толкова държиш да се изтъкнеш че ти си ги правил - добре :unsure::D:D HAVE A NICE DAY :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Та тези снимки са свалени от тук и автор е roadrunner... или roadracer беше :unsure: Шегичка айде по весело да гледаме на живота вместо да се заяждаме. Би трябвало тук да има хора със сходни интереси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Пич не съм станал с гъзъ нагоре.....но ако аз кача твой снимки някъде едва ли .../най вече в нашата галерия/ и ти би се почувствал по-различно !Щото предполагам знаеш ква играчка е да ги постнеш някъде...пък се пак има и някакво авторско право на тоя свят.....колкото и да са "евтини" някой неща !!!Аиде жив и здрав.....мир да бъде !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе пич , я по спокойно , да не сме длъжни да ти слушаме глупостите , за лично съобщения не си ли чувал :unsure: Като си толкова засегнат ходи да го съдиш за кражба и не спазване авторските права , ама знаеш ли , няма как да го осъдиш ако не се изръсиш 300 лв предварително :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Хахаха чак пък да се съдим :unsure: То в БГ малко хора си управят проблемите по този начин :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Абе пич , я по спокойно , да не сме длъжни да ти слушаме глупостите , за лично съобщения не си ли чувал  :(  Като си толкова засегнат ходи да го съдиш за кражба и не спазване авторските права , ама знаеш ли , няма как да го осъдиш ако не се изръсиш 300 лв предварително  :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

......ти пък кво ме емна.....кой те кара да ми четеш глупостите :unsure: ...въпроса е решен.....точно по пътя на ЛС.....с колегата се разбрахме.....даже му се извиних за първосигналната реакция/всеки фотопич би реагирал по тоя начин/......даже ако се видиме и по :( ше изпиеме ;) ..

THE END

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Колега погледни в личната ми галерия,нахвърлял съм малко снимки на въпросния Сивик,и на Пилота и Навигаторката му.Ако ти харесват си ги копни.Макар и аз да съм ги правил не претендирам за Автрските права.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

!!! Хехехе вие го съсипахте човека бе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Само някой да си е копнал снимките от публичната ми личната галерия :lol: шегичка.....колега, ако не искаш нещо хората да го достъпват свободно, не го слагаш на свободно достъпни места. Можеш да сложиш прозрачен надпис на снимките и така да си оставиш "отпечатъка".....както и да е, пък и темата е за офтопик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Можеш да сложиш прозрачен надпис на снимките и така да си оставиш "отпечатъка".....както и да е, пък и темата е за офтопик.

<{POST_SNAPBACK}>

....Абсолютно си прав.... :lol:

.............the story is finished....

-съжелявам че си отворих устата...за нещо което не е тема на форума....грешката е моя....така че ....плийз икскюз ми тавариши ...за изблиците на моята "заблудена душа" :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...