Jump to content
DJDOGI

Помогнете

Recommended Posts

Колеги някакви идеи как да защитя гаража на моята HONDA. За втори път се мъчат да го отворят. Днес слизам и катинара искривен имало е напъване яко снощи добре че ги е видял един комшия и ги е праснал.Та чудя се по дебел катинар ли ток ли да пускам незнам вече аман от ромските нашествия :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застраховка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аларма на гаража :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колата си има застраховка но нещата в гаража не куче сащо нестава тясно е а за алармата как неми е ясно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Додо, тва е ужасно.И според мен ще е най-добре една аларма на гаража.И бухалката задължително с теб.Там тия мангали може да се опитват да ти правят золуми:)Пази се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Ачо сега тъкмо си качих по ценните работи горе (колектори спортния филтар чисто нови накладки комплект гуми)да видим тази вечер дали ще има изненада :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай ги вечерта и бой бой, м.....а им циганса. лепни една лепенка охранява се от сот да речем- мангалите ги е шубе ако има намеса нещо такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за такива работи най - съм се навил да закача едни леко 220 волта и да залепне на място. Ама лошото е че ще те съдят за човек пък и може да мине някоя пиянка и да стане още по зле .... Иначе за такива бой докато не им омекнат зъбите .... :P:) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боя ще помогне за момента и после един да пострада цялата махла ще доиде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата е такава за движение... примерно. Има много евтини, без СОТ, но ще пищи и ще можеш да ги уплашиш и/или да викнеш куките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боя ще помогне за момента и после един да пострада цялата махла ще доиде ;)

ама на ли се сещаш кое им е най - големия проблем ??? отг: Че отиват на престрелка с брадви ....... Човек да има право да ги гърми, като са на негова собственост пък да видим да ли ще се появят гадните мангали ... и не един ами всичките наредама на ли сме в България тука мангалите имат повече права от нас.... могат да те изкормят и даже нямаш право да викнеш линейка, че ги разкарваш за дребни работи ... а за полицията да не говоримм я си се обадил я са те вкарали зад решетките че си оцапал с кръв и черва плочките на тротоара. Като те колят трябва да си носиш чантичка да си събираш карантията иначе най-малко отнасяш акт за замърсяване на тротоарните площи (има няма с 50 лв назад) . .... абе направо не ми се говори ще ми става супер депрес ;) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за такива работи най - съм се навил да закача едни леко 220 волта и да залепне на място. Ама лошото е че ще те съдят за човек пък и може да мине някоя пиянка и да стане още по зле .... Иначе за такива бой докато не им омекнат зъбите .... ;) ;) ;) ;)

зависи какъв волташ ще използваш ! нормалния волтаж който човек издаржа е около 30-40 волта можее да го исполозваш за сплашване ! ;) идейка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни ток по вратите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Циганина на пътя да го видиш че лази...натисни го с крак по шията докъто прерита само бой..много бой..но и ток по вратата ще свърши работа...да се опекат помиярите... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много гадна ситуация, но можеш да пробваш с някакъв хипер голям катинар, който да не могат да отворят с напъване. Разбира се варианта с тока май се оказва най-подходящ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенката на СОД е доста яка и на един колега му се разриши проблема така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мога да ти кажа че като дългогодишен наблюдател и учасник в цигански битки и всякакви други простотий относно кражби и грабежи,ще ти кайа че тока е добра ндея,лепенка за сот също но наи ефективно е да ги видиш когато се опитват да ти разбиват гаража или се суетят около него да се обадиш на полицията и да им кажеш че някакви мангали се опитват да ти разбият гаража,ако знеш какво ги чака и какво ще им се случи бедно ти е въображението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен пусни 220 волта ток и сложи една бележка труднозабелязваща се,че тече ток по вратата,пък на сутринта ще си покаже. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

 

Освен че е закона го забранява ще го съдят и за убийство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да сложиш някаква аларма която да ти пиукне в къщата и да излезнеш и да ги смажеш от бой. Аз друго не виждам какво може да сториш или ток ама тогава ще те осъдят и става много сложно. Боя му е майката за тия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една празна(куха) камера и един надпис, че обекта е под видео наблюдение може да свършат работа :P Всичко ще ти излезе грубо 15лв :P

Редактирано от Arsov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да сложиш някаква аларма която да ти пиукне в къщата и да излезнеш и да ги смажеш от бой. Аз друго не виждам какво може да сториш или ток ама тогава ще те осъдят и става много сложно. Боя му е майката за тия.

И на сутринта ще си кажеш добре че не сложих камерка (кутииката ще липсва).Тук колега има дста интересни неща може да ти помогнат(аларма за врата или прозорец 25 лв)http://constructor.bg/shop/default.php?cPa...a633da355532725

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бой бой..и след малко 200 мангала отпреде.. :confused: Той мангала пари няма да те съди.Пусни ток ама по слаб не да ги убиеш там.Колкото да ги разтресе.Сигурен ли си че са мангали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ток но 110 волта примерно.... Да го шашне и да избяга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да не те съдят най добре го поступаи здраво да ти мине яда.След това го вържи и го хвърли в някои свинарник до сутринта няма да има и помен от него ;) . :offtopic: Знам че ще прозвучи краино но на колко от вас ви се е искало да убиете този които ви е разбил жилището или колата ? :cool: Не чакай закона да ти решава проблемите............ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някакви идеи как да защитя гаража на моята HONDA. За втори път се мъчат да го отворят. Днес слизам и катинара искривен имало е напъване яко снощи добре че ги е видял един комшия и ги е праснал.Та чудя се по дебел катинар ли ток ли да пускам незнам вече аман от ромските нашествия :) :)

амм предполагам си от Бургас и си в к-с Меден Рудник :? еми спорет мен най-доброто решение е алармата но ако бях на твое място щях ги и поступам :) без това те само това заслужават :D. Но каквото и да си говорим от Мангал до Мангал има разлика ;) аз лично мразя мангалите но и познавам мангали който не крадът и си пичелят парите със честен труд и съм им казвал евала :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...