Jump to content
Guest gkb

Развитие на ХОНДА клуба

Recommended Posts

Guest gkb

Хайде сега - отварям нова тема за да вземем някъкви решения накрая!предлагам ви следното:1. Да изберем състав от 5-6 човека, които да се занимават с делата на клуба (това може да е отворена група от хора)2. Да направим устав на клуба! (там мога да помоля един приятел които прави такова нещо със Сааб да помогне)3. този управителен съвет да постави целите на клуба (и то реални цели със срокове)4. да се изберат различни отговорници за различните дела на клуба (финанси, рекламни матеряли, интернет и т.н.)но нека да почнем със управителния състав :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

И понеже поставих темата ... предлагам:1. офицялен прецедател - ADH HONDA - от него започна всичко и той е нашият корифей!2. Омбре - ясно ви е защо предполагам :D3. Kicho - той и без това държи до колкото знам "хазната"4. Виктор - човека който се занимава с интернет делата на клуба!....хайде сега сте вире на ред!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Сичко много хубаво , съгласен , ама дали и те са съгласни :P А си мисля че има хора от клуба , които не могат да идват в София по една или друга причина.Става въпрос за хора от Бургас, Варна и други градове на изток от София ;) . Мисля си че трябва да се предложат членове които мислят че могат да се справят с работата и могат да поемат отговорността :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Естествено - нещата не могат да станат на сила :DАко стигнем до консенсус по въпросите и хората са съгласни :Pза различните от софия градове - аз предлагам всеки регион да си има отговорник ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Предлагам следното.Няма нужда да откриваме топлата вода, незнам точно но ние може просто да копираме структурата на някои друг клуб не е задалжително да баде автомобилен, ако някои има познания по тези структури да предложи.Най-лесното е да се попалнят местата, бадещето на клуба зависи от една правилна и добре работеща оправленческа система.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Ееееее :) Много благодаря за поканата и с удоволствие бих приел :):) PS: само някой трябва да ми изасни с какво се занимава "официалния председател" - да видим дали наистина ще можем да отговаряме за тази дължност :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Идеята наистина е супер, но трябва да си изясним едно нещо от което да тръгнем - Каква е целта на клуба?Мисля, че ако успеем да си отговорим на този въпрос нещата ще се развият много лесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

За, за, за, за, за :):):D АДХ, приготви се да си координатор и на клуба във Враца (т.е. Врачанската агитка, ако успеем да създадем такава :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Хора,дайте наистина да започнем с целта на клуба.дайте да уточним каква е тя,за да сме наясно.пък и така ще е по-лесно нататък.Щото досега май се развива дейност като в клуб за запознанства,само че условието тук е да си фен на Хонда:)Каква е целта освен да си помагаме един на друг с каквото можем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Ако трябва да кажа за мен специално - моята цел, като посещавам този форум е да общувам с хора от моята "порода" ;) - ХОНДАДЖИИ и да осбъждаме САМО ХОНДА ! За мен ХОНДА НЕ са само автомобили (или мотоциклети, робори, геенратори и т.н. :) ) - за мен това е НАЧИН НА ЖИВОТ !!!:) За сега съм просто един ФЕН на марката, надявам се по-натам в живота да се занимавам ИМЕННО ЕДИНСТВЕНО И САМО с ХОНДА автомобилите !!!;) Аз...вече от 9 години - от 10 годишен (сега съм на 18 :) ) САМО за ХОДНА мисля и говоря НЕПРЕКЪСНАТО ;) Просто за друго (освен и за мацките де ;);):P ) НЕмисля !!!;) Може да се каже че това ми е ХОБИ !Или казано накратко - моята цел е БЕЗКОРИСТНА :D ВЛизам тук и пиша тук за да се кефя заедно с другите МАНИЯЦИ като мен !!!:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SicilianeCa

Твърдо съм "за" всички предложения които бяха предложени,за всички нас Хонда е колата,мотора на мечтите ни.Нямам опит със организацията на форум,затова подкрепям всички ваши предложения за форума и клуба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Хора,дайте наистина да започнем с целта на клуба.дайте да уточним каква е тя,за да сме наясно.пък и така ще е по-лесно нататък.Щото досега май се развива дейност като в клуб за запознанства,само че условието тук е да си фен на Хонда:)Каква е целта освен да си помагаме един на друг с каквото можем?

Може да видим идеята от други , наистина. Но да бъда обективен - аз смятам че клуба служи за:1. Среща със съмишленици - хора със сродно мислене.2. Обмен на опит и информация.3. Обмен на части и (пример-Омбре) сервизни услуги.4. Идентичност - да принадлежиш към определена общност.5. Групови покупки с цел по-ниски цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

5. Групови покупки с цел по-ниски цени.

Днес е ден за покупка на мигачи, така че групово всички членове отиваме да купуваме мигачи. За неявилите се - глоба по чл.3 от правилника на клуба и мъмрене пред строя ;)Шегата на страна - за мен клубовете са първо място за отмора, приказка, chat. И после място за съвети, технически, за отстраняване на проблемите.(В клуб Москвич приоритетите са разменени ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Шегата на страна - за мен клубовете са първо място за отмора, приказка, chat. И после място за съвети, технически, за отстраняване на проблемите.(В клуб Москвич приоритетите са разменени ;))

;):):D:):P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Момчета, не можете да подкрепяте всичко насляпо - трябва да има спор за да се вземе правилното решение.За АДХ и другите пичове съм съгласен и то защото са ми отговаряли компетентно на зададените ми въпроси.Но преди да почнем да правим каквото и да е трябва и има ясна цел и стратегия за постигането и. Казва се политика на развитие :-))) не като тази дето говорят за нея по телевизията. А и трябва да имате ясна органиграма на ръководсвототова е кои какъв е и какво трябва да прави в клуба. :-)) Ще кажите тоя каквиглупости ни говори,повярваите ми така са нещата Аз с това се занимавам консултант съм на разни фирми и заводи и мога да ви помогна с организирането на форума, :-))) естествено безвъзмездно защото иначе вземам пари за това :-))) и то немалко но нали е за каузата. Вижте принципа на казармата и тои не е за пренебрегване, ако нйакои не е ходил или незнае за какво иде реч ще му обесня. а между другото какво беше най-ценното нещо в съврененния свят................................? точно така информацията та мисля че повече или по малко всички за това сме тука. :) ако искате помощ - кажете :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Момчета, не можете да подкрепяте всичко насляпо - трябва да има спор за да се вземе правилното решение.За АДХ и другите пичове съм съгласен и то защото са ми отговаряли компетентно на зададените ми въпроси.Но преди да почнем да правим каквото и да е трябва и има ясна цел и стратегия за постигането и. Казва се политика на развитие :-))) не като тази дето говорят за нея по телевизията. А и трябва да имате ясна органиграма на ръководсвототова е кои какъв е и какво трябва да прави в клуба. :-)) Ще кажите тоя каквиглупости ни говори,повярваите ми така са нещата Аз с това се занимавам консултант съм на разни фирми и заводи и мога да ви помогна с организирането на форума, :-))) естествено безвъзмездно защото иначе вземам пари за това :-))) и то немалко но нали е за каузата. Вижте принципа на казармата и тои не е за пренебрегване, ако нйакои не е ходил или незнае за какво иде реч ще му обесня. а между другото какво беше най-ценното нещо в съврененния свят................................? точно така информацията та мисля че повече или по малко всички за това сме тука.  :) ако искате помощ  - кажете  ;)  :)  ;)

:D Есте Бога ми - искаме помощ :P:P Щом е БЕЗплатна ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev
:):):) Специално на теб АДХ съм ти длъжник на тема инфо така че питаи ?пък и аз ще си взимам скоро сивик 5 ген така чи и аз да имам очи да питам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

това за казармата ми хареса-без да се обиждат тия дето не са били там ама на някои от нас мисленето им е още детско.Някои неща не стават само с информация просто си трябва друго мислене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Po teoriq koga stavach staro ku4e w kazarmata ? Kgato ti smyknat kolana ili kogato sprech da mislich kato novobranec ? Razbirase 4e ima takiva koito sa ochte s detsko mislene te za towa momcite se borqt da izgradqt niakakva struktura 4e da se znae koi koi e i da se tursi smetka na bezotgowornite, ako njakude burkam poprawete me :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

И в крайна сметка нищо не се реши май а???????????????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

В крайна сметка си мисля че ще е най-хубаво ако има национална среща на Хонда маняците , тогава да се предложе нещо или пък на следващата среща на клуба :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

И в крайна сметка нищо не се реши май а???????????????????????????

Решено е :) Скоро (до колкото разбрах) ще се постнат взетите решения :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

И в крайна сметка нищо не се реши май а???????????????????????????

Решено е ;) Скоро (до колкото разбрах) ще се постнат взетите решения ;)
Ибааах !Да не скокнем от анархията в монархия ? :dry: Омбре, прокълна ме ти с тия Тойотски валове и биели :-РДнес бях за лагери. Добре барем че и те, и гарнитурките са евтини. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Дано поне да е след Юли месец...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...