Jump to content
chris_barnes

Проблем със стъкла

Recommended Posts

Колеги, преди около месец сложих ел стъкла на хондичката и си бачкат перфектно. Наскоро обаче, забелязах че след дъжд решетката която скрива говорителя на дясната врата е мокра. След като я махнах, видях, че и говорителят се е намокрил. Реших да направя експеримент и да махна кората, след което при затворено стъкло да поливам по ръба за да видя от къде тече. Оказа се, че уплътнението (което е заедно с металната лайсна до прозореца) не е много надеждно и изпуска вода във вратата. Въпроса ми е, дали някой е имал подобен проблем, и как го е решил? Трябва ли да сменям уплътненията с лайсните на вратите, или може самите уплътнения да бъдат подменени?Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вратата отдолу трябва да имаш едни дупчици дето са за да се източва тази вода която е влязла във врата. Провери ги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вратата отдолу трябва да имаш едни дупчици дето са за да се източва тази вода която е влязла във врата. Провери ги!

аз дупки имам, но проблема е в това че като вали, се мокри говорителя на вратата и през решетката му на кората на вратата влизат капчици в купето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...