Jump to content
Guest MIYAMOTO

В памет на

Recommended Posts

Guest MIYAMOTO

Днес е ден в който света се разделя с още една легенда в автомобилния спорт.Няма нужда да споменавам кой е и какъв е бил.Макар и само веднъж световен шампион в WRC той остава един от значимите в този спорт,лично за мен това беше велик пилот към който съдбата не беше толкова благосклонна.Толкова пъти съм се наслаждавал на начина по който управляваще автомобила си,толкова спокойно и с финес просто удоволствие да го наблюдаваш.Някой от вас ще си помислят...абе тоя MIYAMOTO се е побъркал.....е може и така да е,но държа да отбележа почита си към този човек,един от малкото истински джентълмени в автомобилните спортове(напомня ми за Сена).Остава ни само да се надява ме да се родят и други като тях.Нека почива в мир

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Не бих казал ,че си се побъркал-темата е много адекватна и ... изразявам моите съболезнования и чуство на скръб също... :D дано няма подобни новини за млади пилоти никога вече ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Присъединявам се към вас......Поклон пред паметта му !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Присъединявам се към вас......Поклон пред паметта му !

<{POST_SNAPBACK}>

Публикувано изображение

Бившият световен шампион по автомобилизъм Ричард Бърнс почина тази нощ на 34-годишна възраст от тумор в мозъка.

Англичанинът е носител на световната титла през 2001г. Участвал е в 105 състезания, от които има 10 победи.

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

КОФТИ.ЛЕКА МУ ПРЪСТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Дидо, споделям казаното от теб - Бърнс беше невероятно фин, спокоен и скромен човек :P !! Помня, че когато стана шампион през 2001-ва просто се разплаках от радост - толкова го уважавах и преживявах стартовете...ПОКЛОН пред паметта му - не ще го забравя никога :ranting: !

Редактирано от THUNDER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Harvester_of_Sorrow

Поклон пред паметта му!!! Велик пилот!!!:ranting: Дано има достойни наследници!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest H1pNoTiC

Лелеееее аз сега научавам :unsure: И направо не мога да повярвам... Да си отиде толкова млад и зелен... Лоша работа ей :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...