Jump to content
paffkaz

Поставяне на газова уредба - къде?

Recommended Posts

Здравейте, имам следния въпрос - искам да си сложа обикновена газова уредба на Хонда Акорд Аеродек F20B3 1995г. 136 к.с. Някой може ли да ми препоръча къде да го направя? Става въпрос за София или Стара Загора, но може и другаде ако ще стане необикновена. Добре би било ако човека има опит с Honda, а най-добре със същата кола и уредба :angry: Знам за колегата Charlie, но той поставя само инжекцион, а аз търся обикновена (необикновена). Ще съм благодарен и за конкретни технически съвети ако се сещате. Благодаря на отзовалите се! P.S. Не питам дали да си слагам газ а къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си задължително БРЦ ,както и двата емулатора на сондата и инжекцията и си свиркай....акорда ми е така и вече 30 хил км всичко е ток няма светене на чек менене на обороти ......сервиза е перфектен но е в Пазарджик-0886315734, това им е телефона, успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега обади ми се имам познат в стара загора аз си сложих при него и сам супер доволен.цената е добра.тел ми е 0877 580019

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си задължително БРЦ ,както и двата емулатора на сондата и инжекцията и си свиркай....акорда ми е така и вече 30 хил км всичко е ток няма светене на чек менене на обороти ......сервиза е перфектен но е в Пазарджик-0886315734, това им е телефона, успех!

от къде мога да си набавя въпросния емулатор за сондата,извинявам се ама съм малко невеж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...