Jump to content
gin

Обезшумяване

Recommended Posts

Според вас, ако сложа шумоизолация само в 4те врати, дали ще има осезаем офект. Коя е най-добрата за целта, не непременно най-евтина? В сми като заглушаване, да не се просмуква с вода и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще има ефект, най-вече като усещане за доста плътни врати, при затваряне, също музиката осезателно ще се подобри, ниските се чуват по-истински, но като ефект за шумоизолация, далеч по-важни са арките на калниците и пода, особено правите равни повърхности, нищо не ти пречи да сложиш един кат STP примерно, а по-късно да довършиш и останалата част.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше има огромен ефект , и ако не пестиш кинти и сложиш Dynamat ше останеш очарован от ефекта !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а от това има ли отзиви? дали е добро като качество спрямо Dynamat-a... чудя се как се лепи точноSTP Вибропласт М1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е, давай смелоSTP e доста по-евтино, и почти толкова добро, колкото Dynamatима и по-тежки материали, по-плътни - но дори и най-елементарната звукоизолация дава много добри резултати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам и аз, откъде мога да си набавя такива материали за обезшумяване... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една бърза оферта. По мои сметки 4 врати на моя седан са долугоре 2 кв.м. Пакет STP Вибропласт М1 4кв.м.(40 листа) се купува за 250лв. (за сравнение 40листа по 8лв на дребно е 320лв...)Айде още един желаещ да се включи да си делнем един пакет за по 125лв на човек...

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засега предложението отпада... разубедиха ме, от пода щяло да има по-голям смисъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко зависи от това какво искаш!аз имам STP само на предните врати и освен че се намали шума отвън музиката стана доста по-качествена без дрънчене и т.н.! каквото и да решиш инвестицията си заслужава отвсякъде!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...