Jump to content
Guest sand0

Civc 5th Generation.

Recommended Posts

Guest sand0

Някои има ли идея до кои месец 1996та са произвеждани 5та генерациа Civic??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

До колкото ми е известно , само английския сивик се произвежда 96` и почва от 95 и е 5г. или поне м/у 5 и 6 г.! А японския е до 95 вкл.! Но не съм 100% убеден! АДХ- със сигурност ще ти помогне с по-голяма точност!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0
Отговорено (Редактирано)

Ми моят е 22/02/1996 произведена в Япония.VIN: JHMEG43400S........Civic DXi Redline

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

А какъв ти е сивика.Купе,хечбек.....щото има разлика пак м/у годините.Или иначе купето е произвеждано от 94-96 включително , а хечбека от 91-95 включително , а седана или хечбек 5 врати е от 94-97 включително :DЕто за сивиците :P

Редактирано от Naughty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Да не е дата на първа регистрация? По рама се разбира годината на производство но аз не знам как?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Хечбек 5та генерациа 3врати като този 1992-1995. Но този пише че е влязъл в циркулациа 22/02/1996.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Сивик 5-а генерация, специално Седана и Хечбека се произвеждат от Септември 1991-а до Септември 1995-а ВКЛЮЧИТЕЛНО. Сега, вече по първа регистрация може и да е 1996-а, но това НЕзначи че тогава е произведена :D COUPE-то излиза началото на 1993-а и се произвежда до Януари 1996-а година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0
Отговорено (Редактирано)

Ако под първа регистрация разбираш кога е купена за първи път. То за пръв път е купена септември 1996та.И сега ? :D

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Ами - няма нищо НЕвъзможно :D Ти каза че твоята е EG4-ка - демек Хечбек с D15B2 мотор (1.5 SOHC моноинжекция 90 коня) или D15Z1 (1.5 SOHC VTEC-E 90 коня) :P Мога да ти дам един пример и той да се окаже верен за твоята машина: автомобила да е бил така да се каже "ПОКАЗЕН" (или "showroom" автомобил ако щете го наречете) - т.е. стоял в автосалон на ХОНДА в продължение на години. И най-накрая някой го е купил като "остарял модел" за по-ниска цена и затова първата регистрация е Септември 1996-а година, т.е. чак една година СЛЕД спирането от производство на модела.Иначе лесно можеш да разбереш кога точно е произведен - виж етикетите на коланите и ще разбереш кога е произведена машината ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

На коланите писхе 1994та.Но пак е седиал ниакаде до 22/02/1996 мойе би пред фабриката.схтото е купен чак септ. 1996та.Имам два АИРБАГА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

От Хонда БГ по ВИН номера ми казаха че е 1995та произведена. Така че това с коланите нещо не е много точен метод на датиране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...