Jump to content
Guest Demon

Генчо маняка :)

Recommended Posts

Guest Demon

Колеги,

някой от нас вече познават колегата Genchotur

Пича беше един от най-запалените маняяци на марката който срещнах още доста време преди да се появи клуба на Хонда. Имаше CRX 1.6i 16v като на Magnuma, но го контузи тежко и го смени за CRX Vtec 150HP, след малък инцидент по улиците на София се раздели и с него. :) Поради липса на пари много дълго време искара като собственик на Ауди, но този автомобил не можа да го задоволи като истински фен на Хонда и той при първа възможност отново се качи на Хонда и този път избра Прелюд.

От както я взе последната си Хонда, този маняк не можа да спи спокойно докато не я направи единствена по рода си. Не можа да се успокои докато не я види във вида в който винаги е мечтал да я има и след много време събиране на средства и работа по автомобила най-после я искара от бокса :fun:

Аз го поздравявам за ентусиазма и желанието му да си постигне целта! Както и ми е много познато усещането което не му позволява да спи спокойно нощем, което има доста хора от клуба тук дето са го изпитали :D

 

Линк: Снимки на автомобила след оптичния тунинг.

 

Генчо, сега е ред на любимата ми част. След като нагласи автомобила от вън е време да вдигнем капака и да почваме да го правим и там. Пожелавам ти успех пич. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Честито! Струвало си е чакането.А майстора (последния предполагам) как е? :drunk::fun::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Честито....иии искам да кажа че тоя wide bodykit на прелюда седи супер изродски....напрао ми изкапаха очите.....има стил колегата....и вкус..... :drunk::fun::) п.п.и аз не мога да спя спокойно нощем...кофти работа ама си струва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Едно голямо БРАВУС на маняка :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

е имам още малко работа в проекта ама не се сдаржах да постна снимките а трябва да сложа мрежичките крилото от зад да направя предния капак от карбон че и по някое време ама до година ще дигна и предния капак

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest XapBu

билярдните топки са много свежи! :drunk: простете за невежеството ама какво е това на мястото на касетофона? :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

ГЕНАДИ :Dевала :) мого яко е станала :drunk: отново хонда :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

билярдните топки са много свежи! :drunk:

простете за невежеството ама какво е това на мястото на касетофона?  :fun:

<{POST_SNAPBACK}>

Публикувано изображение

 

tova e cd clarion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

билярдните топки са много свежи! :drunk:

простете за невежеството ама какво е това на мястото на касетофона?  :fun:

<{POST_SNAPBACK}>

Публикувано изображение

 

tova e cd clarion

<{POST_SNAPBACK}>

искам да подкарам този прелюд - не само заради усещането в дясната ми длан на топката - наистина искам да го подкарам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Е ИМАМ ОЩЕ МАЛКО РАБОТА ПО НЕЯ НО ИДНАТА СЕДМИЦА ЩЕ ПОСТНА ОЩЕ СНИМКИ КОГАТО Е ВЕЧЕ НАПЪЛНО ГОТОВА :unsure::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Публикувано изображение

Публикувано изображение

даите мнение за тожа нововадение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buddi5

Колата ти е станала адска машина наистина е супер , браво наистина си маняк !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Кога ще я видя най-после :beer: поздравления, супер е :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Как е застанал капака.......... зверски!!!:beer::fun: БравосМисля че ако смениш тия жълтите мигачи ще се отвори още :)

Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

Браво мой,добра кола е станала осбенно калниците а с какъв двигател е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Това е Фотошоп :hondarulez: Имам предвид карбона. Ако някой иска, мога да му спретна един и на него, да види как ще му стои красавицата с карбонова екстра Колкото по-тъмен е цвета, толкова по-добре! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

задължително ли е да е форошоп.....от каде знаеш че не си го е слагал колегата....а тпй точно тва е правил.... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Фотошоп :hondarulez::worthy::blink: как го измислихте :P Карбоново фолио, продава се навсякъде. Истинските карбонови капаци и прочее са една торба пари и идеята е да олекотяват автомобила. С фолиото можете да постигнете само визуалния ефект и за маняците на оптичния тунинг си е доста евтино и практично решение в случая.п.п. Генчо, време е да отвориш капака и да се поразровиш и там, има хляб в тази машина. Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Фотошоп :hondarulez::worthy:;) как го измислихте :blink:

Карбоново фолио, продава се навсякъде. Истинските карбонови капаци и прочее са една торба пари и идеята е да олекотяват автомобила. С фолиото можете да постигнете само визуалния ефект и за маняците на оптичния тунинг си е доста евтино и практично решение в случая.

 

За всичко си прав Demone обаче си е фотошоп и според мен за фолиото знам много практично решение е :P но като се загледаш в детайлите си личи ;) Примерно:Снимката с предния капак какъв е шанса да бъде направена и тези крака на хората отстани който се виждат да са пак там загледай аватара и снимката и снимката си е една и съща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Мой тия джанти плачат да се пръснат тъмен графит и тогава всички ще извадят гъз-папира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

За всичко си прав Demone обаче си е фотошоп и според мен за фолиото знам много практично решение е !!!  но като се загледаш в детайлите си личи :D Примерно:Снимката с предния капак какъв е шанса да бъде направена и тези крака на хората отстани който се виждат да са пак там загледай аватара и снимката и снимката си е една и съща :D

<{POST_SNAPBACK}>

значи сега остава да си я облепи ако още не е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

колата е наистина уникална човече!!!!! бравос , евала,сега остават големите джанти или ги пръскаш тея за първо време графит и белия мигач и направо тепа рибата......м-у другото тоя 2.2 , 2.2 VTEC ли е?!щото аз до колкото знам имат и едни 2.2 дето са 145 коня да не е такава а?

Редактирано от street_fighter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

колата е наистина уникална човече!!!!! бравос , евала,сега остават големите джанти или ги пръскаш тея за първо време графит и белия мигач и направо тепа рибата......м-у другото тоя 2.2 , 2.2 VTEC ли е?!щото аз до колкото знам имат и едни 2.2 дето са 145 коня да не е такава а?

<{POST_SNAPBACK}>

Тази генерация Прелюд се предлага за Европа само с един 2.2-литров двигател - DOHC VTEC (H22A1) и той е 185 коня. Означението на модификацията е BB1, а доколкото знам има и BB4, която е оборудвана със същия двигател, но притежава и система 4WS ;)

 

Не съм чувал за Прелюд 2.2 non-VTEC, 145 коня. Доколкото знам, последният Акорд се предлага с 2.2-литров двигател с мощност 140 к.с., но той е дизел ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Има и акорд със F22, към 140 коня, предимно за америка издание. не знам дали се е слагал на прелюд тоз мотор.П.п. Слаган е и на Прелюди:F22 Honda Prelude Si 1992-1996 F22A1 Honda Accord 1990-1993 F22A1 Honda Prelude S 1992-1996 Едновалов 16 клапана не-VTEC, 125-140 hphttp://en.wikipedia.org/wiki/Honda_F_engine

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Фотошоп  ;)  ;)  ;)  как го измислихте  ;)

Карбоново фолио, продава се навсякъде. Истинските карбонови капаци и прочее са една торба пари и идеята е да олекотяват автомобила. С фолиото можете да постигнете само визуалния ефект и за маняците на оптичния тунинг си е доста евтино и практично решение в случая.

 

п.п. Генчо, време е да отвориш капака и да се поразровиш и там, има хляб в тази машина. Успех  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

секи вика че го има но аз го намерих само в домко но са парчета 54см на 154см а така трябва да налепа 3 парчета за да станат на целич капак ще е гадно маи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Според мен не слагай никакво карбоново фолио или други лепенки.Пресичаш границата и навлизаш в "селския" тунинг. ;) Колицата ти е много красива в момента-не я разваляй.Може мерака да те кара да добавяш още и още,но повярвай ми излишно е.Ако толкова искаш да добавиш нещо защо не се замислиш върху някакъв орнамент,който да ти изрисуват с аерограф.Или черти(пламъци и т.н.).Виждал съм един черен сивик със сребърни черти от предната врата назад и нагоре през тавана-е много добре изглеждаше.Просто съвет - не се обиждай ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

и аз мисля, че фолиото ще е прекалено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

тогава без фолио а имам осхте малко снимки вече готова ама пак почти :dry:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buddi5
:dry: сори за офтропика ама така както ти номера нямали да ти правят проблеми полицаите ина4е колата изглежда страхотно :);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

:dry: сори  за офтропика ама така както ти  номера нямали да ти правят проблеми  полицаите  ина4е колата изглежда  страхотно :)  ;)  :)

<{POST_SNAPBACK}>

АБЕ ДА ЧУКАМ НА ДЧРВО ОТ КАКТО СЪМ Я ИЗКАРАЛ НЕ СА МЕ СПИРАЛИ ДОКАТО ОСЪЗНАЯТ КАКВО МИНАВА И ТО СИ ЗАМИНАВА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

яка еискам да видиш фаровете на таяpics.само като идея :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Генчо, абе какви са тези снимки бе човек! ;) Слагай по-малки, фара на автобила варху снимката е колкото монитора ми. Не могат да се разглеждат добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Генчо, абе какви са тези снимки бе човек!  :hondarulez:  Слагай по-малки, фара на автобила варху снимката е колкото монитора ми. Не могат да се разглеждат добре  :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

е нема бате в тоя форум не мога да си променям мненията та да смена снимките сори :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

яка е

искам да видиш фаровете на таяpics.

само като идея :hondarulez:

<{POST_SNAPBACK}>

хондата е много добра и фаровете също но прелюда има 2 калсически неща които не ртябва да се пипат според мене едното са стоповете а другото специфичната муцуна фаровете и предницата демек човката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Според мен изглежда по хищно с други фарове.

Не съм много добър и действам бързо,но все пак за идеята:

(прилагам малко снимки)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

на мен страшно ми харесва.

Редактирано от cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...