Jump to content
Wolfcry

странен звук при натиск

Recommended Posts

като натисна съединителя и се чува нещо като виене, не знам как да опиша звука - като мъркане на котка, само че доста бързо или тракане на дизел, само че доста по-тихо.. няма разлика в скоростите, при смяна или нещо подобно всичко си е както преди, няма разлика и в съединителя при натискане итн, единствено този звук. не съм голям майстор, от това, което съм чел, съдя че това е лагерът, който зацепва съединител-скорости - най-просташки казано :D но за да стигна до него, трябва да свалям полуоска итн, 2 дена ще разглабям ( поне така ми изглежда, че доста неща трябва да се свалят )може ли някой да ми каже дали съм прав и това е проблемът, или ако не какво друго може да е? и има ли начин да стигна до този лагер някак по-лесно ? мерси много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега до аксиалния лагер може да стигнеш само като свалиш скоростите......като отпуснеш съединителя изчезва ли виенето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, изчезва, има го само при натиснат съединител

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи си за аксиален лагер успех.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо друго сменя ли се или само той? и случайно да можеш да ми кажеш някаква ориентировъчна цена на самия лагер ? мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип се сменя целия съединител..........за хондата цени не знам но на ровер сменявах лагери има от 20 до 60 лв....целия комплект от евтините е към 200 лв........а наи добрите LUK и SAKS са около 500 лв.........предполагам и за хондата са цените такива.......някои които е сменял да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...