Jump to content
ripper

Турбо хонда 6-ген на части

Recommended Posts

Колата се продава на части, без двигател (има 4 биели игъл за турбо перфектни)Това тука е темата за да може да разгледате : http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=15134&st=0Някой ако търси цял сетъп сега е момента ! (колата се намира в Благоевград, но пътувам до София почти всяка седмица)Тея дни съм всеки ден пред РС-то ако имате въпроси пишете или на 0878 37 60 25 - Данчо(отивам да щракам снимки от гаража до довечера ще напускам)Без двигател имам предвид само без блока ! Главата се продава (портвана) .01.09.2009г:- мап сензора е продаден GM-40lvИскам да добавя, че комплекта с тампоните за окачването е чисто нов и не е слаган на колата. Имам и БЛОК гард за Д16-ка чисто нов, както и чугунени колектори т3/т4 (които трябва да пристигнат от САЩ тази седмица)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени са :- биелите- кабелите за свещите- волана- блок гардап.п. мап сензора се продава отново :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени са :- шпилките- джантите 17"- уреда за налягане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени са :- въздушните турбо пътища- бензиновата помпа- полиретановите тампони

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени са :- главата комплект- кабелите за ЕКУ-то- задна броня- ЕКУ-то- мап сензора

Редактирано от ripper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замина и купето ;) Слагаите катинара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...