Jump to content
taratorrra

съвет

Recommended Posts

колеги моля за мнение и препоръки :lol: от препатили какъв двигател да сложа на купето/6 ген,D16y7/ в момента, идеи с кой мотор става най лесно и други подобни

Редактирано от taratorrra

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има 1001 теми по въпроса колега.... кажи какви пари имаш поне. Сам ли ще си го слагаш та те интересува да е лесно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3000-3500 това не значи че всички ще се похарчат, няма да го монтирам аз, под лесно имах впредвид с по малко налагащи се промени по самата кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който ще го слага той да му мисли :whistle: кажи поне какви са опциите за двигатели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз това питам за съвет, не съм разбирач а и не са ми излишни парите, мисля си че точно тук е мястото за съвет от колеги иначе на теория лесно B18C4 или подобни - идеи, мнения и препоръки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми най лесно си влиза мотор който се слага в същото купе то е ясно....за това те и питам към какво си се насочил.Ако изкаш някакво мнения ОК ,ако изкаш точни отговори задай точен въпрос.За Б18Ц4 в 6-та ти трябва задната пета към магарето да е от Civic SI b16A2 99-00 и петата от към ангренажа също от SI/CR-V,останалите тампони можеш да си ползваш от твоята кола.Това за нещата които ти трябват по монтажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич то е ясно че твоят мотор е от фамилия Б натам просто трябва да прочетеш за двигателите да решиш кой най-много ти допада и да действаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...