Jump to content
braynov

въпрос за акорд дизел 98

Recommended Posts

пред покупка съм на една хонда акорд дизел 98, и бих бил много благодарен ако някой който е имал опит с този джигатерл да сподели дали е останал доволен, за хронични проблеми, и дали е разработка на ровър този двигател или си е на хондаблагодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такава от повече от 2 години и съм доволен.Лошото е,че трябва да се сипва нафта и да се сменя маслото !!! иначе други проблеми нямам.А относно това дали е Роувър или Хонда не ме интересува всичко е на късмет брато важното е да си купиш гледана кола а не изтормозена т.е. може да дадеш повечко като купуваш но после ти се отплаща.Хайде със здраве...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм че най важнотот е колата да е гледанаа какъв разход дава колата приблизително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателя е на роувър разхода е около 6 6,5 градско и 5,5 извън ако караш нормално ,за ненормално вече незнам :rolleyes: ПОнякога правят проблеми в един сноп кабели при двигателя там една букса,т.е доста често срещан проблем е това.Преди имаше една такава тема и се дискотораше по нашироко този въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателя е на роувър разхода е около 6 6,5 градско и 5,5 извън ако караш нормално ,за ненормално вече незнам :rolleyes: ПОнякога правят проблеми в един сноп кабели при двигателя там една букса,т.е доста често срещан проблем е това.Преди имаше една такава тема и се дискотораше по нашироко този въпрос.

И какъв е проблема за който говориш...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...