Jump to content
Атанас

Въпросче :)

Recommended Posts

Имам въпрос.Понеже съвсем скоро ще се сдобия с моя 2г прелюдец(до 1 седмица) и много искам да му взема лепенка на фенклуба бихте ли ми казали откъде да се сдобия с нея.И ако може да ми кажете какво ви е мнението за прелюдите от 2ра генерация (американките) и как става точно намирането на части. Разбрах че било малко проблемно. :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега :hug:.Не си написал откъде си,иначе ако си от София можеш да се сдобиеш с лепенка на седмичните или на месечните срещи на клуба.Поздрави и успех :kiss:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много :zen: а мнение за хондата няма ли да изразиш :kiss: от пловдив съм но ако се налага ще скокна до София :hug:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и внимаваите какво ще казвате защото си мечтая от 5 години за тая хонда :kiss::hug:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава мечта Танасе ! Тая кола стоя бая време в мобиле на 1400 лева , по мои спомени ! Хубаво я огледай или я закарай на някой ,който разбира да я погледне , че е доста ниска цената ! Аа и колата е 3 генерация преди фейс-лифта ! Поздрави за избора и внимавай с покупката ! Чакам продължение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос.Понеже съвсем скоро ще се сдобия с моя 2г прелюдец(до 1 седмица) и много искам да му взема лепенка на фенклуба бихте ли ми казали откъде да се сдобия с нея.И ако може да ми кажете какво ви е мнението за прелюдите от 2ра генерация (американките) и как става точно намирането на части. Разбрах че било малко проблемно. :kiss:

колега виж дази тема за срещите в Пловдив http://forums.hondabg.com/index.php?showto...t=0&start=0а лепенка можеш да си вземеш от мен в срядата, като дойдеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да те тази сряда а ще е другата или по другата :kiss: мерси ужасно много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма защо, а както каза рейсара, прелюда е 3-та ген, а не втора. Да ти е честита колицата :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ? Еха ;> значи поне с чаркалъци няма да имам проблем :kiss: идеално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...