Jump to content
joromaistora

буксата за диагностика

Recommended Posts

момчета каде се намира буксата за диагностика и при всякакъв вид регулировки трябва да се прави мостМЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виждам, че караш акорд,наведи се под жабката и ще я видиш згушена си седи и те чака.Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги , прегледах много от темите по този повод - чек на лампата... "CEL" и не мога да намера лист с точнито описание за Хонда Акорд Купе 2001 (98-01)Благодаря на колегата VEX за линка http://www.fastjаpcars.com/mod-subjects-p...1-scope-all.htm ,но там няма за Акорд.Ако някой има подобна инфо ще съм му много благодарен да я сподели.. направо се изморих да търса каквото и да било за тази кола :D нито инфо , нито части .Аз смених втората ламда (която е в катализатора) и ми се оправи чека , но въпреки това колата остана малко мудна ..(двигатела е 2.0 147 к.с.) и особенно като пуска климатика -исках да махна катализатора - но едни момюета ми отказаха да го срежат (казаха че са правили подобни щуротии и не искад да им доида на другия ден и да им кажа че колата не върви )закарах я на диагнотика - от там ме увериа че вс. е ок - времето за което преминават газовете от първаа ламда до 2рата е нормално и не е запушек катализатора.Смених възд. филтър с K&N - излорах го , смених горивния филтър - пак същото . Баща ми има мазда 6 дизел 138к.с. - е нема значение дали е клима или не - върви си на 6 :)И сега в големите дъждове ми светна чека , махнах клемата на акумулатора и се опраи - след 2 седмици пак светна - и за това искам да я чекна сам - немога да давма по 20/30 лв. за бемислени диагностики :)Ако някой колега има инфо - предварително благодаря !А също и отностно мудността на колата - знам, че има такавива теми и се извинявам на модераторите - проверил съм всичко там и се възполвах от съветите но без ефект..Благодаря .. прекалих с писането но от 8 месеца не съм се спрял да сменям части и нещо съм в безисходица !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...