Jump to content
HEMA ABAHTA

Фасунги на крушки за табло

Recommended Posts

Здравейте, Прочетох темата за смяна на крушчиците на таблото, но не намерих отговор там и реших да поспама. Имам следния проблем : изгоряха ми крушките на климатроника и на бутона на аварийните(акорд 99 англичанка). Отворих свалих и започнах да си търся крушчици, но загубих(по скоро жената ги изпра в панталона) фасунгите им (едни малки черни кръгли с различен размер).Продават ли се някъде и къде ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в хонда се продават или в моргата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отделят се стига да знаеш как ;) Поне на моята англичанка нямаше крушка , която да не може да се смени :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделят се и знам как, но като няма фасунги няма как да сложа лампичките. В Бултрако ми обявиха цена варираща от 10 до 30 лв. за брой .... в зависимост ... девойката на можа да уточни точно колко и се чака 1 седмица. Searching.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.superbrightleds.com/instrument.htmlТези вървят заедно с LED /диоди/ на тях. Ако знаеш как да поръчаш от там всичко ще ти е наред. Цените са 2-3 долара. Успех!А, да, и ако напишеш Twist Lock base в ebay ще ти излезнат различни видове такива закопчалки. Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин Викиват ако не станат ги преправяш и стават.

Редактирано от ALEX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.superbrightleds.com/instrument.htmlТези вървят заедно с LED /диоди/ на тях. Ако знаеш как да поръчаш от там всичко ще ти е наред. Цените са 2-3 долара. Успех!А, да, и ако напишеш Twist Lock base в ebay ще ти излезнат различни видове такива закопчалки. Успех :)

Благодаря за инфото... Поръчах сега чакам да видя какво ще дойде и ще покажа снимки всичко ако е ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ползвам темата на колегата ,за да не отварям нова.Та каде във Варна мога да ги намеря тези диоди(и норналните крушки) ,че моито табло е в 2 цвята...( м/у 80 у 120 е в различен цвят)П.П преди 1 месец обиколих около 10-12 магазина за авточасти ,на нито едно моясто не бяха виждали като мойте крушки.Става въпрос за Сивик 5г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ползвам темата на колегата ,за да не отварям нова.Та каде във Варна мога да ги намеря тези диоди(и норналните крушки) ,че моито табло е в 2 цвята...( м/у 80 у 120 е в различен цвят)П.П преди 1 месец обиколих около 10-12 магазина за авточасти ,на нито едно моясто не бяха виждали като мойте крушки.Става въпрос за Сивик 5г

В дилъра на хонда бе пич.обиколи още малко та да ти излезнат златни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Хонда кви пари са крушките и има ли цветни ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По нагоре пише в официалния вносител какви са цените.... или поне около каква цена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдоха диодите за 4 дни ( от четвъртък до вторник). Фасунгите са 3 и 4 mm и най важното СТАВАТ^_^! Диодите са сини. Утре ще постна и снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели от къде ги поръча, на кого ги поръча, колко излезнаха... дай повече инфо за хората, които ще правят тепърва тези неща ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах ги от където ти ми каза: http://www.superbrightleds.com/ . Напазарувах си по 15 бройки от всичките размери, а по точно 3,4 и 5 мм. 5мм май няма да ми трябват ама ... съдба ще им намеря приложение. Поръчката с доставката ми излезе 63$. Доставиха ми я вкъщи от пощата(не куриер а пощата).Докато ги поръчам само си разменихме 1 мейл с човека в US за начина на доставка, че имало бъг в системата им .... Платих с кредитна карта от Райфайзен. В четвъртък стана поръчката и до края на деня размяната на мейли. Във вторник през деня бяха в нас. Вчера смених 1-2 за пробата и светят насочено и не разпръскват много , което за дисплея на климатроника не е много хубаво защото се получават 2 линии по средата на екрана, но за бутоните са доста добри. Днес ще пробвам таблото как е и ще кажа..... Ако има нещо ЛС.Отивам да разглобявам !!!

Редактирано от HEMA ABAHTA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще споделиш ли как свети таблото с тия диоди?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...