Jump to content
ivaivalito

Accord 2004 Vs Mazda 6 Vs Avensis

Recommended Posts

Здравейте догодина май ще сменям сивика за нещо по ново и актуално :oколебая се между Акорд Мазда 6 и Авенсис в краен случей .Не съм карал нито една от 3те Мазда аутбилд я направи най здравата кола.А пък Акорда държи цена вече сумати години .Паричките които имам са около 7-8 К Еуро МАкс .Колата ще си я вкарвам отвънка и мисля да и бодвам ФОБОС ГАЗ . А Гледам ,че Маздата цените слизат надолу постепенно .,,,. Някакви съвети предложения.Нядявам се да има безпристрастни мнения защото и 3те коли са добри Най на сурце ми е Акорда а Авенсиса ми е малко по пенсионерски" но и маздата има Хищен вид и държание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маздата има УЖАСЕН интериорИначе между акорда и авенсиса, не мога да преценя, зависи към какво се стремиш в една кола :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мои наблюдение спрямо колите които влизат в сервиза Авенсиса е дърво от всякъде.Маздата и Акорда са доста сполучливи и тук избора си е твой :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маздата има УЖАСЕН интериорИначе между акорда и авенсиса, не мога да преценя, зависи към какво се стремиш в една кола ;)

Маздата има по-хубав интериор от Хондата по мое мнение. Като поведение е агресивна, бензинката е доста пъргава и лакома ;). Но за 2г. и малко с 6-цата не съм имал никакви проблеми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord. Това е колата. Имах една с 2.4 и мога да кажа, че това е маниашка кола. за съжаление я продадох понеже имаме две служебни и само уикендите я юрках. Няма да сгрешиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мазда 6 с 1.8 на гас беше твърде тромава.Интериора изглежда евтин и не ми харесва.тойотата я оплуха в едно списание за употребявани автомобили.Беше най-зле от посочените.Конзолата се клатела и било много смешно давала доста дефекти.Това съм запомнил от това което бях прочел но ми бесхе паднала в очите тогава.Акорда - перфектната кола за мен просто бюджета ми е малък за сега.В бъдеще ще го подкарам.Най-красив от трите, най-широк абе винаги си чупя врата след него.Както каза колегата цената се задържа доста дълго време, жалко за мен и радост за собствениците му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...