Jump to content
Didko

Visaton Starlet

Recommended Posts

Kолеги, знам че на тази тема едва ли й е мястото тук, но понеже не искам да пиша в аудио-формите, защото там много от хората са дървени философи, предложението ми е към вас. Надявам се модераторите да проявят разбиране...Та, предстои ми да си правя домашни озвучителни тела по проект Visaton Starlet. За материал на кутиите съм се спрял на високоплътностен MDF с дебелина 22мм (испански, ако това има значение). По предварителни данни, едно озвучително тяло трябва да тежи около 25 кг. Тъй като ще взема един голям лист, ще ми остане материал за повече от 1 комплект кутии. Та, ака има желаещи да се включат, пишете ми по 1 лично.Няколко уточнения:1. Това са "колони", които не можете да намерите "оригинални" в магазин.2. Частите за тях се продават като DIY kit ("направи си сам" комплект).3. Цената за 1 kit (съдържа материалите за 2 колони) можете да видите тук -> http://www.steadygroup.com/articledetails.php?id=3504. Писал съм на въпросната фирма вносител за цена за кутии - обявиха ми 240лв/брой, ако са с боя и повече, ако са с фурнир.Кутиите, които аз ще си правя ще бъдат по всяка вероятност с боя черен мат и по уверения на майстора, трябва да струват в пъти по-малко от тази цена, дори и да няма други желаещи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...