Jump to content
peposhi

За притежаващите Honda Hrv

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

тези стаии ме накараха да погледна от друг ъгъл на "големия мъник" ... много яко се е получило! Ето че се задава още една мания ... тунинга на HRV

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези стаии ме накараха да погледна от друг ъгъл на "големия мъник" ... много яко се е получило! Ето че се задава още една мания ... тунинга на HRV

Да ти кажа, мен ме тресе още откакто си купих колата... Лека-полека си правя нещата. Полека, щот` жената ще ме изяде жив, ако купя всичко наведнъж ;) Около 10 август трябва да пристигне Second Skin Damplifier Pro и ще обезшумя цялата задна част + тавана на Пацата. Ще направя снимки и оставя коментар каква разлика има между преди и след ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,но тези коли попринцип никога не съм ги харесвал (като форма),но сега след като видях тези,ммм ;) Тази със синия неон и фаровете подобни на девил айс е най-добрата според мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната на Ви Енд Джи Стайлинг е боди китът, който се опитвам да се взема... За жалост, чакам с дни докато получа някакъв отговор от компанията... :) Май, ще трябва на масто да се ходи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...