Jump to content
tinkata

Решетка Акорд

Recommended Posts

Здравейте колеги. Изидрвам собственика на акорда от снимката или някои които може да ми каже от къде да се сдобия с такава решетка. Мерсиhttp://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9472243

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ще ми е интересно да видя от къде мога да намеря нещо такова :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета. Май ви е харесала решетката а?Какво да ви кажа така си е купих колата. Сложена е в германия. 1-вия и собственик е правил всичко по колата и немога да ви помогна как е направена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги взимате още една решетка, режете мястото където е емблемата , режете ребра от другата решетка лепите ги, малко ките , водна шкурка и след това боядисване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги взимате още една решетка, режете мястото където е емблемата , режете ребра от другата решетка лепите ги, малко ките , водна шкурка и след това боядисване.

Да така ще стане колегата е прав. Ако неви се занимава отивате при някой майстор който се занимава с лепене на пласмаса и ще ви ги направи. Успех.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че аз имам печален опит с боядисване на предна решетка - след няколко месеца от удари на камъчета се олюпи боята на места и стана много грозно. Преди да я боядисам всеки майстор който питах ми каза да не го правя защото така ще се получи, но аз не послушах и след това се наложи да си купувам друга решетка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че аз имам печален опит с боядисване на предна решетка - след няколко месеца от удари на камъчета се олюпи боята на места и стана много грозно. Преди да я боядисам всеки майстор който питах ми каза да не го правя защото така ще се получи, но аз не послушах и след това се наложи да си купувам друга решетка.

Кеф цена няма като се олюпи боядисваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че аз имам печален опит с боядисване на предна решетка - след няколко месеца от удари на камъчета се олюпи боята на места и стана много грозно. Преди да я боядисам всеки майстор който питах ми каза да не го правя защото така ще се получи, но аз не послушах и след това се наложи да си купувам друга решетка.

На предната ми кола минах през същото упражнение още като я взех, след година и половина и нямаше нищо на решетката, много зависи с какъв спрей ще боядисаш, ще сложиш ли лак , как ще подготвиш основата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...