Jump to content
Guest Stass

Винаги е добре да е внимателен човек

Recommended Posts

Guest Stass
clickгледката за едни може да е интересна , за други наприятна но със сигурност ще накара човек да се замисли, което понякога може да е от жизненоважно значение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blagoy

този инцидент до колкото съм чувал е станал при кражба на автомобила, но това няма значиние. трябва да се внимава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

абе просто като карате мислете с главата си !!! ПЪТЯТ НЕ Е ТЕКСАС!!! Щото има и доста "безсмъртни" с Астри и Голфове !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Ай стига бе !!!Ама защо никъде НЕ се вижда кръв ?! :puke::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

то и бензин не се вижда и масло.... иначе ако човека е 'забравил' да си сложи колана.Километража показва 100км/ч, обаче с колко се е движила колата не е ясно. То ясно, че е поднесла странично, в този момент оборотите са почнали да падат, това е ясно. Сигурно е имал 160, да се скъса така колата, първо по средата на купето, после и двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Ама защо никъде НЕ се вижда кръв ?!

щте ти викам вече АДХ-Кръвожадният !а иначе кръв не се вижда но се виждат белите чаршафи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

И аз гледах за кръв, но след това забелязах, че на няколко места е покрито с чаршафи, т.е. май човекът е изпаднал преждевременно и май не е останал в цялостно състояние. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Бе хора какжо то4но му се е слу4ило на тожа ауди? И къде е станало това?Направо като невероятно изглежда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Javor

Съвсем вероятно си изглежда за съжаление :D Само не ми е ясно с колко километра в час са влезли в завоя, че да се огънат така на първото дърво и купето да се скъса по този зверски начин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest var

Поразен съм :D така да се разпилее колата... чувал съм за един подобен случай с едно БМВ от новите седмици, което излетяло от магистралата и се сцепило на две купето... ама като го видиш на снимка... е още по-ужасяващо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Ами не е много смешно да ви кажа!аз съм виждал хонда квинтет разцепена на 2 !само че откъм мотора!двигателя беше на 100 метра от колата заедно със цялата предна част (сблъсъка беше в стълб на цариградско преди около 7 години) та тогава си отиде един познат и още 4 човека :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Общо взето според мен всичко зависи от това колко си саобразителен неможе по някав тесен пут да се движиш с 100 км .. .. аз преди 8 дена катастрофирах с москвича заради не саобразена скорост .. за щастие жертви нямаше. Такаче се саобразяваите с патните условия и се пазете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...