Jump to content
wink

Сивик 97-ма д15з6

Recommended Posts

Ами колеги въпроса ми е към колегите с такъв двигател да ми кажат нещо повече,че съм си харесал една такава и дали да я взимам.115 кончета ВТЕК-Е,чул съм че била спъната,затова давайте ми съвети,на вас расчитам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги въпроса ми е към колегите с такъв двигател да ми кажат нещо повече,че съм си харесал една такава и дали да я взимам.115 кончета ВТЕК-Е,чул съм че била спъната,затова давайте ми съвети,на вас расчитам!

Няма такова нещо! Колата си върви доста прилично, а разходът също е приемлив. Има няколко момчета от София с такива и са много доволни, както от вървежа, така и от разхода. Освен това двигателите са много надеждни, освен ако не са зле поддържани. Според мен този мотор е най-добрият компромис между вървеж/разход :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата! :huh: Едно стъпало по-нагоре от това, което караш в момента...Според мен ще си доволен - тествай колата и ако е читава ще се увериш!Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

според мен D15Z3 е по-добрия вариант. Получаваш всичко това само дето данъка ти е 30 лв :huh: Иначе двигателите наистина са много добри, малко чукат като дизел ама те всички са така :D Взимай и не се чуди ;)п.п. Естествено върви по-малко от по яките Хонди ама за разход дори под 5 л на 100 няма какво да се иска повече.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ти го изкара по икономичен от хибридите , дай да предложим на toyota да несе занимват с глупости ми да слагат d15z6 на приуса :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно вече не отговарям на неподготвени коментари ама за тебе ще направя изключение: като си купиш д15з3 и естествено двигателя да е в добро състояние. Карай с 80 км/ч на дълго и ела ми кажи колко ти е изгорила колата ............. Докато само си чувал за Втек-Е, а не си се качвал може да си спестиш неуместните забележки. А относно Тойота все още съм на мнение че са на светлинни годи пред другите марки относно здравина и разход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има D15Z6 и наистина при неговото каране 80-100 пада и под 5 /100 :rolleyes:А колата като я настъпиш си върви като за 115 коня , ама разхода тогава не е 5 де :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izanagi, кажи на прияте ля ти да иде да се прегледа :rolleyes: НЯМА как да гори толкова и това е .... нищо че е ФАКТ.

Бързо да върви да си закара колата да му я прегледат, защото нещо не е наред да гори 5 л :lol::D

 

п.п. Кола се гледа колко гори кото се кара на 1-ва и на пълна гас така 100 км и гледаш какво е станало :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги,харесал съм си една във Враца (вчера я огледах на място) много добра според мен,черна със жълта перла,внос от Италия и ако не намеря друга може да я взема нея.Няма еърбег,но ще го преживея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2 такива хонди! Взимаи без да се замисляш :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...