Jump to content
meto'o

Плексиглас

Recommended Posts

Колеги търся да купя плексигласов лист. Може и най големя предлаган размер само дето никъде не намирам. В Бриколаж имаше ама там половин квадрат струва 22 лева или нещо такова !!! Накой знае ли къде се предлага на едро или вобще да се предлага хах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходи се до някоя фирма, която се занимава с реклама. Те използват много плексиглас. Купувал съм известни количества, но определено не е евтин. Зависи от цвят и дебелина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да звъннеш в "Антекс комерс" или в "Партнерс"....В Антекс ако не се лъжа цената на кв. метър плексиглас (3мм дебелина) беше около 27 лв, но не съм сигурен.Ако искащ опал... той е малко по-скъп, но не е голяма разликата 1-2 лв !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно значи добре съм го намерил (въпреки, че не ми с струваше така :) ) Ще звънна на тия фирми да видим. Благодаря ви колеги за ориентацията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бриколаж, това е цената за парче 50х50 което е четвърт, а не половин квадрат. Поне такава беше цената аз като съм гледал преди време (около 20лв ми се въртят за 50х50 парче)Търси по рекламни агенции (както ти казаха вече). Особено, ако имат някои останали парчета и не им трябват, ще ти ги дадат за доста по-малко пари :)Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...