Jump to content
Guest Tino

Тарси се

Recommended Posts

Guest Tino

Хора тарся човека с белия сивик,дошъл миналата неделя или вчера на Първенец колата Човеко ако четеш това сабщение моля ти се сваржи се с мене . колата.Аз имам същата и винаги сам си мислил от каде мога да набавя такива неща.Пиши ми на naughtyyy@graffiti.net . A Майна знам че си бил и другите които са били,ако го познавате , няма да ви откажа ако ме запознаете и мене :puke::P:puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Баси мамата !!!:puke: Ко туй бре ?! :puke: Някой да знае с какъв мотор е ?PS: виждам яка ХОНДА групичка се е била заформила :puke: Виждам ка CHIKO Сивик-а, на ИЛКО Del Sol-a - както винаги неотразим :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Майна кажи запозна ли се с този човек? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

не,не го познавам,а и явно му тежи тунинга,щото не върви много :D а илко си е продал дел сола на един Боби, пак от Асеновград,запознах се с него,казах му да влиза в клуба,но отговори,че "не разбирал от тиа работи" :D:D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами ако е бил с 1.3 може,щото аз не виждам как може се пускаш с голф гти при положение че тоя е 1.8 с 100 и не знам си колко коня , за дел сола не знам колко коня е бил,ама на дали е в теk щото ако беше голфа няма шанс.Абе се тая. :D Aма щом е градски се ще го мерна някаде и като го видя газ, газ :D То не ми е толкова до тунинга а да си оправя броните.Вие имате ли идея ( за Пловдив и София ) каде се отливат брони че втора рака няма да намеря явно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...