Jump to content
_HAKERA_

"Проблем" с газовата на Cr-v

Recommended Posts

Здравейте,сложих газова на машината в Сопот, и си върви добре, гори ми около 10 на сто......Обаче, когато намалее газта (зумера започне мн противно да пищи) ми святка "check engine", и джипчето започва доста по-добре да върви (може бии и да гори ;) ). Ако я угася и след това запаля не светка лампата....От къде може да е това? Не съм сигурен, но в началото(първит 200-300км) майвървеше по-добре, а и май не ми святкаше чека.... а сега май върви малко по-малко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колегаКакъв тип/марка е ГИ-то? Възможни причини за проблема: - настройките който са ти направени от "монтажниците" не отговарят на колата в движение. Обикновенно се пуска автоматични настройки на място и с това се преключва настройката.- мап датчкика на изпарената газ е настроен да изключва на над един бар. При напълно отворен дросел не съм виждал кола която налягането на рейката да не падне под 0,8 бара за момент. За това тази настрока варира около 0,6-0,7 бара.- имаш проблем в клапана за високото налягане. и т.н. Всички съвети който да дам видят до поглед на колата пак в сервиза дето са ти поставяли уредбата...До скороCharlie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и мерси за отговора.На компютъра пише AG, изпарителя не успях да го видя каква марка е :huh:но ще ги търся тези да видим какво ще правят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...