Jump to content
_HAKERA_

Въздушен филтър за Cr-v

Recommended Posts

Здравейте,Можете ли да ми кажете за каква кола, въдушният филтър ще стане и за моята.....1 аверче си купи за голфа (като моя, но малко по-малък) за 6лв. Отивам в същият магазин и там ми казва (на пътя) "Абе предполагам, че е около 20лв някъде:beer::)"Това е нечовешко :DРазни ей такива неща могат да откажат човек от хубава хондичка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 кинта го взех и азама тия работи трябваше да ги знаеш преди да вземеш колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За така да го кажем по-съществените неща ми е ясно, ама не очаквах че и задребните неща ще е така! Материята и изпълнението е едно и също......До колкото чух от братчеда и помпичката за водата за чистачките е скъпа :)А на другата кола (пежо 309) сложих от форд за 10-12лв, та и при хондата пак става този номер :)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дал си сигурно 10-на бона за туй ЦРВ и се чудиш как да спестиш 5лв от въздушен филтър. Изтупай го или го издухай и ще спестиш направо 20лв !!! Направо не ми се мисли какво става, като тръгнеш да сменяш масло или ремък ако ги сменяш въобще...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е толкова проблема в няколкото лева. ама това за мен са измекярски изпълнение на тъпите българи.дай сега тоз като има такава кола, значи ще плаща за всяко едно нещо....Е, намерих си за CR-V за 8,5лв :huh:това вече е друга работа :DМаслото ми е Мобил, дадох 65лв ;) ремъка ми е Mitsoboshi, ролката не помня ;)не се прави икономия от всяко нещо........ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...