Jump to content
mercury

Въпрос за застраховка 'Гражданска отговорност".

Recommended Posts

Днес ми одраха бронята доста варварски.Виновникът спря за малко,замисли се и си замина.Обадих се в КАТ,дойдоха след час,казах им номера,марката и цвета на автомобила на виновника.Това ,което остана за мене е протокола за птп.В графата,където трябва да са неговите данни пише "неизвестен".Каското ми е само срещу кражба,така разчитам само на ГО в подобни случаи.Какво да правя след като не знам кой е виновният и към каква застрахователна компания е застрахован?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ти платят когато открият неизвесния виновник,естествено ,че е известен щом имаш номер на колата.ще се наложи да ходиш до кат и да питаш какво стана с виновника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мого се закучат нещата и имаш нерви да се занимаваш, има и такъв вариант:влизаш в сайта на КФН /комисия по финансов надзор/ www.fsc.bg там някъде има поле в което можеш да напишеш рег. № на автомобила за да разбереш има ли валидна гражданска.от там нататък се подава някаква молба към КФН за да ти кажат в коя компания е, но точно как се процедира най- добре си питай тях. Има специален отдел който се занимава с тези работи, телефони са публикувани на сайта.Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите tutmanik и valkiria,вече знам как да си оправя проблема,а и щетата се оказа не кой знае колко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) винаги мога да помогна със съвет.ненавиждам подобни шофьори,направил си белята направил си я ,поне си понеси отговорността.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два дни ми се случи подобна случка,добре че бях със служебната кола,но какво от това.пича с Ауди а4 ме изпревари от дясно и като се прибираше в платното ме прасна в предния калник и броня,след което избяга :) пазете се от ауди а4 РВ4222ВА :) След което в близкото районо ме пратиха в кат,на сутринта си пуснах заявление за птп и чакам резултати от Пловдивския КАТ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...