Jump to content
пламен

Автокъща ВАСКО - Суходол

Recommended Posts

Колеги,Някой купувал ли е кола то Васко http://www.vasko.mobilen.bg/Цените са му с 20-30% по-ниски от на официалния вносител.А и предлага същите условия за гаранция.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колег аз до колкото забелязах за дадени цени за Базово ниво на обурудване а са снимани Топ обурудвани коли.Както прави всеки дилър и от долу пише цена ОТ .... едиколко си лева...Найстина е възможно да са по евтини тъй като колите в европа специално чисто новите винаги са били по евтини от тези в България а колкото до това дали е коректен немога да ти кажа но си пише че предлага гаранция човека.Което ще рече поне според мене че колите ако не са нови са обслужвани само в оторизирания сервиз от където са взети а ако са нови си им важи гаранцията която е Международна така че нищо чудно в тази криза стават чудеса може и да е набарал някой закъсал дилър на хонда нейде по света и така.... !!! :tease::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Васко,поне като пуска обяви да пише правилно моделите,а не INSIGHT да става INSIDE ??Аз поне видя ли такова неглеже отношение съм до там.Всичката му работа ще е такава,мърляшка.А за цените не се учудвай.Както ти е писал колегата по горе,всеки си има някакви канали и си ги вкарва.Моя Акорд също не съм го купувал от официалния вносител и до сега цената му излиза поне с 8-9 000 лева под цената на официалния вносител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално, Бултрако си слагат нечовешки печалби.И според мен така не се превличат клиенти, затова се карат сравнително малко нови хонди.Лично мнение. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм поръчка при него за една кола след един месец шикалкавене ми се обади в 23 00 през ноща да ми предлага коренно различен автомобил.Определено не е от сериозните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм поръчка при него за една кола след един месец шикалкавене ми се обади в 23 00 през ноща да ми предлага коренно различен автомобил.Определено не е от сериозните.

Какво означава коренно различен автомобил? Не отговаря на описанието, което ти е оферирал или ..... друга модел/ниво на оборудване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам няма нищо грешно в обявата.

 

Допълнителна информация:

промоция! МОДЕЛ 09. Цени от 27999 лв. с ДДС ЗА COMFORT! Колата на снимкета е EXECUTIVE! Пълна гаранця 3г. или 100000км. Продажба на цялата гама на HONDA на преференциялни цени!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм поръчка при него за една кола след един месец шикалкавене ми се обади в 23 00 през ноща да ми предлага коренно различен автомобил.Определено не е от сериозните.

Какво означава коренно различен автомобил? Не отговаря на описанието, което ти е оферирал или ..... друга модел/ниво на оборудване?
Еми поръчката беше за митсубиши галант а той ми предложи мазда 323 до колкото си спомням.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм поръчка при него за една кола след един месец шикалкавене ми се обади в 23 00 през ноща да ми предлага коренно различен автомобил.Определено не е от сериозните.

Какво означава коренно различен автомобил? Не отговаря на описанието, което ти е оферирал или ..... друга модел/ниво на оборудване?
Еми поръчката беше за митсубиши галант а той ми предложи мазда 323 до колкото си спомням.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой купувал ли е нов автомобил от този Васко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз преди да си купя моята съм говорил с този васко - колите са му с гаранция а и цените са добри, просто прескача официалните дилъри, освен това в българия цените са по-скъпи от тези в европа - говоря за нови хонди. При него обаче ако не плащаш кеш ти се ускъпява доста а и слагаше процент ддс - фактурите нещо са му трудни. Помня също че когато влязах в румънския сайт цената на колата, която купувах беше 5000 по евтина от тези в БГ - можеш да провериш сега как е.Но определено тази цена която виждам в обявата е добра, така че ако те устройва не се притеснявай за гаранции и т.н. - отиди виж (той трябва да има поне една налична) покарай я и сам ще решиш. Аз не купих от него просто защото намерих изгодно едни правени за исландия автоматик - пак от неофициален дилър в германияУспех! :)П.С. Мисля че може да ти направи ниска цена само на базовите модели - останалите по-добре си ги търси от европа в мобилето.

Редактирано от Vallski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...