Jump to content
Guest Ognyan

Проблеми

Recommended Posts

Guest Ognyan

Вечера сутрина още при тръгване ми изгоря предпазител за мигачи и след като го смених картинката стана следната: Десен мигач - ОК. Ляв мигач - светят МНОГО слабо и всички останали лампи (контролни лампи по таблото, габарити отпред) примигват, т.е. явно някакво късо прави. Аварийни ИЗОБЩО няма. Някаква идея къде изобщо да търся проблема? Ако оставя аварийните "включени" мигачи отново никакви няма....А, на предпазителя някой е закачил един кабел, отиващ незнайно къде. Вариантите са два - газаджиите или алармаджията, ама много странно са го закачили, мамицата им, даже не знам преди или след предпазителя това...А, и още нещо - на предпазителя пише "turning lights, backup lights" - аварийните не бяха ли hazards?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Вечера сутрина още при тръгване ми изгоря предпазител за мигачи и след като го смених картинката стана следната: Десен мигач - ОК. Ляв мигач - светят МНОГО слабо и всички останали лампи (контролни лампи по таблото, габарити отпред) примигват, т.е. явно някакво късо прави. Аварийни ИЗОБЩО няма. Някаква идея къде изобщо да търся проблема? Ако оставя аварийните "включени" мигачи отново никакви няма....

 

А, на предпазителя някой е закачил един кабел, отиващ незнайно къде. Вариантите са два - газаджиите или алармаджията, ама много странно са го закачили, мамицата им, даже не знам преди или след предпазителя това...

 

А, и още нещо - на предпазителя пише "turning lights, backup lights" - аварийните не бяха ли hazards?

<{POST_SNAPBACK}>

Case Closed! Издърпали са ми левия страничен мигач, окъсили са го и са се надявали да ми изгорят алармата. Признайте си кой е поръчвал части за Сивик 4ген :P

 

Аз да ги хвана..... :):P:):):D:D:P:D:D:):D:):P:D:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...