Jump to content
Борислав

Савет за газ на Акорд

Recommended Posts

Здравейте. Искам малко информация за газова уредба. Реших да аи сложа газ на Акорда и ме интересува каде в Пловдив монтират качествено газова уредба.Двигателя ми е F20B6 2.0 кубика 147 коня. Искам да знам как работи този двигател с газ има ли някакви проблеми или е ок. Ако има колеги с този двигател и са на газ да кажат как е ще ми е от полза.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че темата ти не е за тук , давам ти телефон на кадърни пичове при които съм правил три коли включително и сегашния акорд,добри са но са в Пазарджик-0886315734

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че темата ти не е за тук , давам ти телефон на кадърни пичове при които съм правил три коли включително и сегашния акорд,добри са но са в Пазарджик-0886315734

Благодаря ще го имам в предвид но търся в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на последния светофар, излизайки от Пловдив, посока Асеновград, свиваш в ляво и тръгваш покай Тракия.Преди огромния паркинг на тролеите има един сервиз в дясно(влиза се отстрани).Момчетата са супер кадърни,и разбират доста(така знам от много познати, аз лично нямам опит с газовото от тях, а и не искам да имам :lol: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси как му обясни официалния сервиз на BRC само... :huh: некво сервизче там, дето май разбират... http://www.brc.hit.bg/plovdiv.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам вече кого да слушам всеки казва различно. Не става вапрос за парите искам да стане както си му е реда да нямам никакви проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам вече кого да слушам всеки казва различно. Не става вапрос за парите искам да стане както си му е реда да нямам никакви проблеми.

колега знам едно сервизче където ми го препоръчаха и казаха че много добре работят момчетата и аз съм с акорд и мисля там да ходя.начи намира се на пазарджишко шосе срещу алати,кеъдето обръщат автобусите.ако ходи6 пиши че аз още не съм събрал кинти и ще отложа за сега.бащата ходи при тях и каза че е супер доволен той е със сивик обаче.дано съм помогнал ако искаш мога да ти дам и телефони но утре защото визитката остана в колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам вече кого да слушам всеки казва различно. Не става вапрос за парите искам да стане както си му е реда да нямам никакви проблеми.

Аз ти дадох идеален вариант, който е проверен - вече 25 000 км си карам акорда на газ монтирана при въпросните ,пичове кво се чудиш или те мързи да се разкараш 30 км ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря ви момчета просто проучвам нещата. Искам да взема правилното решение. Ок за Пазарджик но те остават в краен случай. Неми се тарчи постоянно до там ако се получи проблем. Искам да намеря майстори в Пловдив защото времето ми е ценно и немога да се разхождам по всяко време.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, в неделя на месечната щи вкарам някои идеи по въпроса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви момчета просто проучвам нещата. Искам да взема правилното решение. Ок за Пазарджик но те остават в краен случай. Неми се тарчи постоянно до там ако се получи проблем. Искам да намеря майстори в Пловдив защото времето ми е ценно и немога да се разхождам по всяко време.

[/quotАс съм със СИМГАС сервизът им е по пътя за митницата в ляво има един завод с качен на високо рекламен мотукар,та в двора на завода са газаджиите.Тарчал съм там само за горивният филтър,на 10хил.км. трябва нов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам малко информация за газова уредба. Реших да аи сложа газ на Акорда и ме интересува каде в Пловдив монтират качествено газова уредба.Двигателя ми е F20B6 2.0 кубика 147 коня. Искам да знам как работи този двигател с газ има ли някакви проблеми или е ок. Ако има колеги с този двигател и са на газ да кажат как е ще ми е от полза.Благодаря предварително.

В кючук париж има едни момчета,до събота пазара,'Ласков газ'до колкото знам е един от първите в Пловдив,които се занимава с газови уредби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че най добрият варянт ще ти го каже Майната и това е Веско,по пътя за рогошко шосе след кръстовището в дясно и навътре.Момчето е много в час и наистина ги усеща нещата.Щом е сложил газова на лексуса на Майната и той не се е оплакъл значи е идеално майсторчето.Успех Боре,и пиши какво си решил и как е като си газифициран,че и ние с акордионите да имаме инфо по нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че най добрият варянт ще ти го каже Майната и това е Веско,по пътя за рогошко шосе след кръстовището в дясно и навътре.Момчето е много в час и наистина ги усеща нещата.Щом е сложил газова на лексуса на Майната и той не се е оплакъл значи е идеално майсторчето.Успех Боре,и пиши какво си решил и как е като си газифициран,че и ние с акордионите да имаме инфо по нещата.

Ако говорим за същатия сервиз на рогошко след прелеза в дясно дето слагат тартарини по добре недей, аз се опарих от него изпарителя е много зле и никой не иска да го ремонтира, както писах по горе до алати сервиза момчетата си знаят работата и нямат грешка,но ти си решеваш Успех колега :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че най добрият варянт ще ти го каже Майната и това е Веско,по пътя за рогошко шосе след кръстовището в дясно и навътре.Момчето е много в час и наистина ги усеща нещата.Щом е сложил газова на лексуса на Майната и той не се е оплакъл значи е идеално майсторчето.Успех Боре,и пиши какво си решил и как е като си газифициран,че и ние с акордионите да имаме инфо по нещата.

Ако говорим за същатия сервиз на рогошко след прелеза в дясно дето слагат тартарини по добре недей, аз се опарих от него изпарителя е много зле и никой не иска да го ремонтира, както писах по горе до алати сервиза момчетата си знаят работата и нямат грешка,но ти си решеваш Успех колега :tooth:
Колега явно не говорим за един и същи човек,там мисля че са 3 клетките занимаващи се с монтаж на газ,затова съм посочил име на момчето.За повече инфо Майната ще ви даде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...