Jump to content
TM125

Шифтър - въпроси

Recommended Posts

ЗдравейтеТърся си Шорт шифтър за колицата - Сивик 93г - имам някои питания по въпроса : Има ли осезаем ефект от него по принцип ? Ако знае някой от къде мога да си поръчам ( предпочитам от БГ) ? Има ли някакви особенности при монтажа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеТърся си Шорт шифтър за колицата - Сивик 93г - имам някои питания по въпроса : Има ли осезаем ефект от него по принцип ? Ако знае някой от къде мога да си поръчам ( предпочитам от БГ) ? Има ли някакви особенности при монтажа ?

Зависи за какъв ефект питаш...ходът на скоростният лост се скъсява и скоростите влизат много добре-аз лично съм много доволенЗа купуването...има колеги от форума които продавахаМонтажът е много прост...няма нищо сложно или нещо особенно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

общо взето цялата работа е за кеф и ако му свикнеш,може да сменяваш скоростите по-бързо!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето я твоята тема: Цъки, цъки :drunk: не им давай 50 лв на ония мишоци.

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аааа благодаря колега - тези дървета съм ги ял вече, накрая винаги излиза солено. Затова изрично писах че искам да е от Бг.Това е редовния номер - цена 2$ и транспорт 62$ - питай те ги за няколко бройки и разлика в транспорта няма да има голяма - да не говорим после митници и простотии.

Редактирано от TM125

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом казваш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто съм натрупал горчив опит и не ми се хабят нерви на вятъра, всеки си решава сам - за мен специално дали ще дам 5-10лв повече не е толкова от значение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата - шифтъра от линк-а, който си дал, изглежда 1:1 с моя. Да слага се на мястото на заводския лост. Аз също съм много доволен от шифтъра, въпреки че според мен скоростите не влизат по-добре, но пък може и моя да не е поставен като хората...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...