Jump to content
lookcho

Темата на Lookcho

Recommended Posts

Релето вероятно става и от 4-та с д16 ... айде бре хора :) празници са ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бийте отбой :) 1:0 за мен :lol: намерих проблема с прекъсването и тия дни ще го приключа ...Нямате идея колко съм радостен :)не мога да повярвам, че може толкова тъп проблем да е причината за толкова гадно разстройство на колата !!! ПРОБЛЕМА С ПРЕКЪСВАНЕТО НА КОЛАТА СЕ ОКАЗА В АЛТЕРНАТОРА !!!П.П. Ит'с Ракия&ITB time :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, светни малко за проблема, де! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз проблема съм го описал малко по-рано :) решението е да се отвори алтернатора и ако не може да се ремонтира да се смени..но с две думи да поясня - напрежението в инсталацията се разхождаше до толкова, че колата прекъсва, но за много кратки периоди .. примерно 0.1с или по-мално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: :lol: :lol: Е кажи де, запали ли, незапали ли...и ги прибери тия жици да стане красиво :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно армираните маркучи, бях в същата фирма където си бил и ти lookcho, но от там ме посъветваха да не сменям оригиналните. Тези които предлагат те са с по малък външен диаметър, и нямат тази гъвкавост, каквато е на оригиналните. Те препоръчват армираните маркучи само за мотори, понеже там няма такива извивки каквито са по нашите коли, а и са пряко изложени на слънчева светлина и т.н.

 

пп: Виждал съм армирани маркучи на коли внесени от чужбина, които са със същите форма и размери като оригиналните, само че са армирани....е те това е съвсем друга бира :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :lol: :lol: Е кажи де, запали ли, незапали ли...и ги прибери тия жици да стане красиво :D

запали, но тия "жици" са проблем ... оказа се че не съм догледал като съм ги получил и буксите, които имам не са за тия инжектори и съответно сега работят случаен брой цилиндриза сега ще я закача с кабелни обувки пък после ще му мисля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

армираните маркучи са си гъвкави, но наистина не могат да се усукват, което е и част от екстрата им - ако разгледаш обаче, ще видиш, че върху колата маркучите работят на огъване а не усукване и за това няма проблем с тях ... не съм запознат с какво точно разполагат там, но тия дни ще разбера, днес свалих предните , а утре и задните спирачки за да ги нося за почистване и да им сменя всички гумени части. Междувременно ще закарам и маркучите за да им направят по едно копие ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия които следят темата ще споделя каква е поредната греда :) ...Инхалатора е пак долу, защото се оказа, че поради ниските температури бензина, койо пръскам преди завоя на колектора, кондензира във вдлъбнатината и я пълни ... докато установя проблема за малко да пресъздам митичния бензинов удър :)сега произвеждам легла за инжектори на стандартните им места и съответно стойка за рейката ... по план ще се работи с два комплекта инжектори, като втория ще го включвам с vtec-a ... ще видим какво ще стане при тоя експеримент спирачките са рециклирани, но искат истинска спирачна течност и качествено обесвъздушаване ...междувременно се оказа, че ще трябва да преместя казанчето на спирачната течност за да се побере кутията на филтъра ... надявам се до две седмици да съм я запалил пак и да настройвам

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...