Jump to content
didosan

Проблем на газта.

Recommended Posts

Четох много теми за газта.Моя е като на повечето хора.Не я интересува от времето и от температурите.Най обича да гасне на някой завой или в задръстване, както и редовно над 80км/ч(естествено винаги на свободна скорост с времето се по 1есто ми ги прави тези номера.).А пък на безнин е 6+ никъв проблем.Филтърът е нов бащата почисти някви хави за газта.Какво да я правя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хавата" :) е да намалиш входа за въздух преди филтъра и да се почисти IACV.

П.П. Дай снимка на изпарителя - това със завоя не трябва да го прави... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми то не е точно със завоя...Ситуацията е така че като освободя от скорост и тряя да спирам тогава гасне.Като съм с бавна скорост затова и сега от 1 седмица като спирам на светофарите 1-я крак е на гаста че да не стаат комфузни ситуации.Утре сутрин ще метна снимка.П.П Какво е IACV (ако е за почистването на един клапан мин седмица го чистих... нищо не стана )

Редактирано от didosan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и моита кат вартя волана рязко пропадат оборотите,някои път като изключа от скорост същото.мисля си,че газта не може да ми компенсира сервото.извинявам се,че се набутвам в темата.ако някои колега може да даде някво инфо ще съм благодарен.пробвахме да намалим въздуха,резултата беше същия,дори колата се спъна.

Редактирано от besniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то не е точно със завоя...Утре сутрин ще метна снимка.П.П Какво е IACV (ако е за почистването на един клапан мин седмица го чистих... нищо не стана )

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...344&hl=IACV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам.Ам нямам проблем с бензина.Само на газ е проблема.Оборотите на бензин са идеални.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не отидеш в сервиз да ти направят свястна настройка за газта? Моята се оказа че се дави от много газ и се държеше по подобен начин... оборотите на празен ход бяха нестабилни и не вървеше както трябва. Сега всичко си е нормално. Успех! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какви пари става въпрос .?В смисъл колко ще ми вземат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какви пари става въпрос .?В смисъл колко ще ми вземат.

[/quote

 

 

няма да е повече от 15лв.ако е само реглажа.пиши ако ти я оправят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...