Jump to content

Recommended Posts

Хайде тази седмица в събота при хубаво време да се съберем да си направим едно барбекю на Бистрица. Ако някой има по-добро предложение за място, да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление сме в провинцията. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление сме в провинцията. :)

Кефиш ме, Тончо :Dвъв всяка тема за мероприятие (ядене и пиене) си писал колко ти е гъста програмата ;) земи напиши кога си свободен? а каде ша одите на море бе? за земем да се засечем? аз ще съм около Камен бряг, Каварна, Карадере <- сега виждам че всички почват с "К". Може да си направим едно барбекю (споменах барбекю така че не е спам :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление сме в провинцията. :)

Кефиш ме, Тончо :Dвъв всяка тема за мероприятие (ядене и пиене) си писал колко ти е гъста програмата ;) земи напиши кога си свободен? а каде ша одите на море бе? за земем да се засечем? аз ще съм около Камен бряг, Каварна, Карадере <- сега виждам че всички почват с "К". Може да си направим едно барбекю (споменах барбекю така че не е спам :D )
Заповядай на Градина след 13.07.2009 на барбекю ;) /и аз споменах барбекю - значи не е спам :P/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/и аз споменах барбекю - значи не е спам :D/

тогава ще мина за уикенд само, ето сега отварям календара да видя кога ще дойда.малко е по-далечко от Бистрица ама какво да се прави.. (споменах Бистрица не е Спам :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та ще се съберем ли за БАРБЕКЮ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поне ще дойда - нещо не ми се седи между панелите на климатик ... :thumbs1::offtopic::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде в събота да опушим горичката. :offtopic::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз много на тея прогнози не им вярвам. Ако искате да го оставим за последния момент. Ако става - става, ако пък не - за следващата седмица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като час и място за събиране или самосиндикално ще пътуваме до там ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ние всъщност събрахме ли се?Аз предлагам към 14.00 - 15.00. Ако на някой му се ходи по-рано, ок. Тамън ще приготви манджата. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок. :) Прогнозата е за хубаво време , а до този час ще си проличи. ;):lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво стана сега? Май се отлага, а? Нещо не се събрахме хора. Само четирима желаещи.Тогава да го оставим за другата седмица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив - мероприятието се проведе - макар и с един участник. Бях забравил само скарата и ... да си взема платените на касата на Фантастико краставици - е , отскочих до Железница и намерих :D ...Информация от мястото на събитието - невероятно количество горски ягоди са се появили на баирчето отсреща.Похапнахме добре със жена ми :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...