Jump to content
F18

Черен сервиз в София

Recommended Posts

Западен парк бул. Вардар и бул.Стамболииски до бившия ресторант Вагона и спирката на трамвай 8 -сервиз за смяна на масла до него е за гуми. Та там майстора забрави да ми завие пробката на картера и 95 лв във вид на МОТУЛ 6100 замина в канала. Сложиха ми тяхно некво ЕУРОЛУБ дет не съм го чувал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато в сервиза направят грешка, редно е да си поправят грешката. Искай си маслото, кой знае каква боза са ти сипали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора сменя масло.... и забрави да завие пробката :hondarulez: , колега отивай и си искай маслото,но не искай "майстора" да ти го сменя,че току виж завие пробката, а забрави да налее масло в двигателя и така да дръгнеш..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво изобщо може да се коментира за такива майстори... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сигурно са ти казали че тяхното масло е по хубаво от Мотула.Аз немога да разбера защо си се съгласил да ти сложат тяхното масло.Вдигаш един джангър , обаждаш се на защита на потребителя и т.н. Хиляди варианти имаш , а и мисля че правилния сервиз в София е Омбре сервиз , но ти си знаеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей на това му се казва "майстор"...аз бих си го искал..маслото било в масло или пък сухо...а скандала едно на ръка..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега номера на защита на потребителя е 070011122 .Звъни а след това махни бозата която ти е налял , по добре 100 лева сега отколкото 1000 да дадеш "утре".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...