Jump to content
PREDATORA

След драг-а Влико Търново писта Ресен

Recommended Posts

Нз точно за къде е темата може админите да я преместят нямам нищо против тъкмо ще знам за вбъдеще такива теми къде тря ги бутам за евентуални проблеми,

малко информация за снимките пистата беше в камъни и след като колегата който ме дръпна и бях на 3-4 метра зад него фърляше ситни камъчета доста.. даже и по стъклото имам люспи ето и малко снимки за боята и бронята

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тази снимка е на предният ми ляв калник от страната която беше колегата

Публикувано изображение

Публикувано изображение

има още такива ситни но трудно излзиат на снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съчувствам ти. и моето предно стъкло има поражения.... аз на теб ти се чудех с тези ниски прагова как оцеля на майсторското изобщо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е гадно с камъчетата , но мисля че всеки трябва да си вземе решение и помисли преди съзтезанието за пораженията които са възможни да се случат с колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май и Босса имаше поражения по задната броня .... Ама така става като се провеждат гонки на изорана нива ... п.п. Босс рекса си го направил убиец :o:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е гадно с камъчетата , но мисля че всеки трябва да си вземе решение и помисли преди съзтезанието за пораженията които са възможни да се случат с колата.

Ако имах представа нямаше да се пусна, знаех че няма да стигна далеч но си направих поне кефа спечелих 1 път :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички имаме поражения малко или много , но мисля че това не е от значение на фона на всичко останало, Прекрасно събитие беше , а за рекса моето мнение е че е готов на 50% има доста неща да се правят , трябват още поне 30% повече мощност и по визията има много за оправяне но времето е пред нас :o.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

След драга в Ресен BOSS`HOGG получи прозвището Голямата Брадва! Ето я и брадвата.

Публикувано изображение

 

П.С. Братле този рекс вече не е едно палво рексче - а един голям палав РЕКС!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше доста по-голяма Брадва да му дадете :o Евала BOSS`HOGG , евала на огранизаторите всичко беше на 100% горд съм , че съм част от всичко това :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кoлега едва ли си единствения, който има такива поражения.... всеки които се пуска по пистата има. Въпроса е, че всичко беше толкова добре организирано, че мога да кажа само едно голямо БЛАГОДАРЯ на хората, които са се трудили, за да можем всички фенове да прекараме незабравим ХОНДА - УИКЕНД. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казаха по нагоре всички сме така включително и аз:)Кофти ми е ама какво да се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и на мен ми замина единя мигач от някое камаче :) на на фона на това което преживях :hondarulez: просто съвсем бледнее :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

много неприятно беше, при спирането летяха сериозно камъчета - опитах се да мина в страни, но този пред мен пък хвана средата, и още повече ме облъчино въпреки това не съжалявамсъболезнования на предатора, за това ли не я докара на плацата за най-яка хонда? аз въпреки това гласувах за теб

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , пистата беше почистена в петък, за което всички трябва да благодарим на кметството на село Ресен /аз лично съм свидетел на това/Просто не се замислям ако не беше почистена какво щеше да се случиЧаст от проблема беше и силният вятър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

много неприятно беше, при спирането летяха сериозно камъчета - опитах се да мина в страни, но този пред мен пък хвана средата, и още повече ме облъчино въпреки това не съжалявамсъболезнования на предатора, за това ли не я докара на плацата за най-яка хонда? аз въпреки това гласувах за теб

това сигурно ще да съм бил аз. сори ма се лъзна колата и нямаше как да спра (пък и ме беше страх да не тръгне на другата страна към човека в флага) Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е твоя вината манияк, всеки дигаше камъчетасклонен съм да повярвам, че пистата е била почистена - просто асфалта беше много стар, и беше станал ронлив, камъчета се отделяха от него постоянно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, личеше че пистата е чистена,отстрани личеше как са били изметени камачетата, но старите самолетни писти са такива, още повече тя нее една от най-подържаните писти в българия, а и клегата магнум е прав че се отделяха камъчетата от асфалта. Организаторите не са виновни за това и те сигурно не са знаели че така ще се получи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много неприятно беше, при спирането летяха сериозно камъчета - опитах се да мина в страни, но този пред мен пък хвана средата, и още повече ме облъчино въпреки това не съжалявамсъболезнования на предатора, за това ли не я докара на плацата за най-яка хонда? аз въпреки това гласувах за теб

благодаря ти за гласуването ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато не се коси на тази изорана нива нямаше просто как да не се случи това иначе евала за CRX мн добре е направен!И искам само 1 да кажа БЛАГОДАРЯ на хората, които са се трудили, за да можем всички фенове да прекараме незабравим ХОНДА - УИКЕНД. :lol::( :( ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мина като по план с изключение на това.И е жалко,че така се е получило.Едва ли някой тук би искал да види наранена Хонда.Хвърляш няколко хилядарки за боя и да видиш тоя резултат.Жалко колега,съчувствам ти.Всички вие кадето се пускахте на пистата сте мъже за уважение.Вие изградихте историята и снимковия материал.Браво на всички вас ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...