Jump to content
H22_turbo_Vtec

Как да олекотим колата

Recommended Posts

Здр колеги мислех си как да си олекотя колата без да махам седалките и всякакък вид кори.Идеята ми е да се направят калници и преден капак от карбон, смола или пластмаса.При Рено изпозват пластмасата доста широко.Търсих в нета и намерих само предни капаци от карбон.Има ли някой който се занимава с изливането на брони и дали може да се направи калник и капак от смола(да е направено качесвено и да изглежват добре) всички знаем, че повечето брони, които се предлагат изглеждат отвратително. Предполагам, че от пластмаса ще е най-удачно, понеже се огъва. За карбона знам че излиза доста скъпо. Но представете си да олекотите 100кг от прелюда примерно как ще карате стабилна обезшумена кола с динамика на сивик.При това ако се направи олекотяването отпред колата ще стане значително по балансирана и съответно ...... Има и лоши страни разбира се.При удар не се знае какво ще стане освен, че ще се наложи да сметеш калниците и капака понеже ще са на пърчета ако ти не си на парчета разбира се де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24070&hlТова мисля че ще ти даде доста отговори,аз също мисля по въпроса ,но преди това ще си направя спирачките и двигателя..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...